Facebook Google+ Twitter

Nie pozwól się zgłosić. Zgłoś się sam!

Od dziś wszyscy mogą sprawdzić kto kandyduje w konkursach na Dziennikarza Obywatelskiego 2009 Roku i Blogera 2009 Roku, organizowanych przez Wiadomości24.pl. Lista zgłoszonych i zaakceptowanych kandydatur dostępna jest ze strony głównej serwisu. Czas ucieka, zgłoszenia przyjmujemy tylko do 3 lutego!

Adam Fidusiewicz, autor fotobloga "Mroczne kalesony", jeden z laureatów ubiegłorocznego konkursu. / Fot. Krzysztof OstanówkoW konkursie na Dziennikarza Obywatelskiego Roku 2009 mamy już 125 zgłoszeń! Spośród nich 27 wymaga jeszcze potwierdzenia przez zgłoszonych. Wśród zatwierdzonych dominują kandydatury Autorów Wiadomosci24.pl, ale jest też liczna grupa dziennikarzy obywatelskich publikujących w innych serwisach: Ekstraklasa.net, Doorg.info,  MMTrójmiasto.pl, Dziennikarzpress.pl, Redlog.pl, Infotuba.pl oraz iThink.pl.

Mamy też ponad 200 zgłoszonych blogów. Kategorie, w których przydzielamy nagrody w tym roku to: Internet i technologie, Życie, Kultura i media, Polityka, Fotoblog. Do walki o laury najlepszego blogującego stanął m.in. autor bloga Antyweb, Matka Kurka, czy znani politycy: Wojciech Olejniczak, Marek Migalski, Janusz Korwin-Mikke, Zbigniew Girzyński, Ryszard Czarnecki, Lidia Geringer de Oedenberg.

ZOBACZ JUŻ ZGŁOSZONE BLOGI
ZOBACZ JUŻ ZGŁOSZONYCH DZIENNIKARZY

Przypominamy, że jeszcze do 3 lutego włącznie chętni do udziału w obu konkursach mogą zgłaszać kandydatury: swoją lub innego dziennikarza obywatelskiego. Wystarczy wypełnić prosty formularz zgłoszeniowy, dostępny na tej stronie i proponując maksymalnie 3 teksty. Do konkursu blogerskiego - także do 3 lutego - zgłosić się można tutaj

 / Fot. Katarzyna Kaczmarek / Fot. Katarzyna KaczmarekOd 4 lutego rozpocznie się faza głosowania. Potrwa do 24 lutego włącznie. Tytuły  Dziennikarza Obywatelskiego roku 2009 przyzna Kapituła Konkursu oraz internauci. Kandydaci w konkursach będą wtedy mogli pobrać ze strony do głosowania bannery promocyjne do umieszczenia na swych blogach, przy swych artykułach bądź wklejania do rozsyłanej poczty.

Zwycięzców poznamy podczas uroczystej gali  11 marca. Wtedy też laureaci otrzymają  nagrody: laptopy, smartfony i cyfrowe aparaty fotograficzne. Sponsorem konkursu jest Orange. Patronami medialnymi: radiowa Trójka, Press, Wirtualna Polska i Gadu-Gadu.pl, dziennik "Polska". Partnerami konkursu: TVP.info.pl i Naszemiasto.pl, Polskatmes.pl.

Zobacz:
Regulamin Konkursu Dziennikarz Obywatelski 2009 Roku
Regulamin Konkursu Bloger 2009 Roku

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

Przeczytaj Mateuszu komentarze link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ewo: nie rozumiem pytania.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Postępy są :) A co z blogami poltyków? Zostaną?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Redakcji pomysł przypadł jak najbardziej :) I trafił do folderu "Pomysły na konkurs 2011".

Komentarz został ukrytyrozwiń

->@ Bogdanie, dziękuję, ale redakcji jakoś pomysł nie przypadł.
Też pozdrawiam brk

Komentarz został ukrytyrozwiń

szarlataństwo :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

No jak to nie jak jest, ja właśnie już przejrzałam kandydatów i trzeba przyznać doborowe towarzystwo - wybór będzie trudny :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Od dziś wszyscy mogą sprawdzić kto kandyduje". Przeczytałem ten tekst tylko po to, by się dowiedzieć, kto kandyduje. A tutaj lipa, nie ma żadnego odnośnika, nic!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Barbaro uwazam twoj pomysl na 5 +
Pozdrawiam i zycze sukcesow
Bogdan Wegrzynek

Komentarz został ukrytyrozwiń

To jak, dopisałam tu propozycję.
link
dodania jednej konkurecji dla DO -> "ARTYKUŁ ROKU 2009"
Byłoby to całkiem zgodne z bannerem. ( obietnica - oferta)
Co Redakcja na To! -> Arytkuł Roku 2009, mógłby być chociażby dyplomem uhonorowany no i sławą dla jego autora. ;)))
Zmniejszyłaby się trochę dysproporcja nagród i wyróżnien między nagrodzonymi blogerami i DO.
wielka szkoda, że tak nie dzieje się od pierwszej edycji konkursu

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.