Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

1517 miejsce

Nie przyjmuj w ciemno! Przetestuj zanim zatrudnisz!

Według Goldenline.pl koszt tylko jednej nieudanej rekrutacji to ponad 36.000 zł! Nie mówiąc o czasie i energii poświęconej na poszukiwania, wdrożenie i przeszkolenie nieodpowiednich pracowników. Nie wyrzucaj pieniędzy w błoto!

Przetestuj kandydata zanim go zatrudnisz!

Przetestuj pracownika zanim go awansujesz!

Przetestuj siebie zanim zmienisz pracę!

Jobhouse jako jedna z pierwszych w Polsce oferuje testy Thomas International jako dodatkową formę weryfikacji kandydatów. Testy Thomasa to idealny sposób, aby poznać predyspozycje zawodowe kandydatów do pracy, obecnych pracowników w drodze do awansu oraz osób, które zastanawiają się nad własną ścieżką rozwoju zawodowego.
Testy Thomasa to jedno z najstarszych narzędzi psychometrycznych stosowane od 35 lat w ponad 100 krajach na całym świecie. W zależności od potrzeb Klienta oferowane są 3 rodzaje testów, których wypełnienie odbywa się online i zajmuje od kilku do kilkudziesięciu minut, a wyniki wraz z interpretacją dostarczane są w dowolnym języku w ciągu 24 godzin.

Trzy testy jeden cel
Pierwszy z testów „JOB” przeznaczony jest dla pracodawcy i pozwala stworzyć profil idealnego kandydata na dane stanowisko.
Drugi test „PPA”, wypełniany jest przez kandydata. Dzięki testowi otrzymujemy informacje dotyczące inteligencji emocjonalnej oraz stylu zachowania osoby w sytuacjach zawodowych. Dowiadujemy się, jakie są jej mocne strony i ograniczenia, w jaki sposób się komunikuje, czy potrafi działać samodzielnie, co ją motywuje. Aby ocenić, który z kandydatów najlepiej odpowiada oczekiwaniom pracodawcy, porównujemy wyniki PPA z wynikami JOB.
Trzeci test „GIA” dotyczy tzw. inteligencji płynnej kandydata. Badamy rozumowanie i porównywanie elementów, posługiwanie się liczbami, znaczenie słów oraz orientację przestrzenną. Dzięki testowi będziemy mogli wybrać kandydata posiadającego umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy i procedur oraz reagowania na zmiany, co pomoże w przyszłości na zmaksymalizowanie jego wydajności dla dobra firmy.
- Z badań wynika, że aż 4 na 5 kandydatów kłamie w CV . Na rozmowach kwalifikacyjnych najczęściej wygrywają osoby, które potrafią lepiej się sprzedać. Dzięki testom Thomasa widzimy czarno na białym cechy i predyspozycje kandydatów. Testu nie da się oszukać, a niewprawionego rekrutera, niestety tak. Jeżeli chcemy mieć 100% pewność, czy dana osoba się sprawdzi, polecam powierzenie rekrutacji profesjonalistom i uzupełnienie jej o testy Thomasa – uzasadnia Natalia Bogdan, właścicielka i prezes zarządu agencji rekrutacyjnej Jobhouse.

Więcej informacji: www.thomas.jobhouse.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.