Facebook Google+ Twitter

Nie róbmy krzywdy Fornalikowi!

Euro się skończyło wynikiem wszystkim znanym. Efektem tego wyniku będzie zmiana na stanowisku selekcjonera naszej narodowej reprezentacji.

Waldemar Fornalik / Fot. Bartek Syta/PolskapresseW mediach od początku trwają spekulacje i co rusz na trenerskiej giełdzie ktoś wrzuci mniej lub bardziej kontrowersyjne nazwisko na ewentualnego następcę Smudy. Pojawiały się kandydatury a to Piotra Nowaka, a to Berti Vogtsa, dalej:
Macieja Skorży, Waldemara Fornalika, Michała Probierza, Ottmara Hitzfelda, Avrama Granta, Jacka Gmocha, Henryka Kasperczaka, Jerzego Engela czy Oresta Lenczyka.

Pod koniec czerwca pojawiły się głosy potwierdzane przez PZPN, że poważnych kandydatów jest dwóch - Vogts i Fornalik i z tej dwójki wybrany zostanie selekcjoner. Gdy weźmiemy jednak pod uwagę, że potwierdzał sam Grzegorz Lato, to wiadomo, że nic nie jest pewne. I okazało się to prawdą: "W piątek Komisja Techniczna PZPN wybrała kandydatury trzech trenerów. Każdy z tej trójki przedstawił już swoją wizję prowadzenia kadry, dlatego zarząd wyboru dokona już tylko w swoim gronie" - poinformowała właśnie rzeczniczka piłkarskiej centrali Agnieszka Olejkowska.

Jedno zatem wiadomo – „10 lipca 2012 r. o godz. 10.00 w Hotelu Sofitel Victoria odbędzie się posiedzenie zarządu poświęcone wyborowi nowego selekcjonera reprezentacji Polski. O godz. 14.00 podczas konferencji prasowej zostanie ogłoszone nazwisko nowego selekcjonera. Na konferencji prasowej obecny będzie Grzegorz Lato - prezes PZPN i Antoni Piechniczek - wiceprezes ds. szkoleniowych" - głosi komunikat PZPN. Wybór nastąpi jednak nie z dwójki, lecz z trójki kandydatów. Jeżeli wcześniejsze deklaracje Laty choć w części były prawdziwe, to i tak ciekawym jest kto dołączył do duetu Vogts-Fornalik.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Tylko czy chce odmówić? Problem w tym, żeby mu nie proponowali...

Komentarz został ukrytyrozwiń
lopez
  • lopez
  • 09.07.2012 23:10

Zawsze może grzecznie odmówić.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.