Facebook Google+ Twitter

Nie tylko Doda - czyli prawdziwe głosy Polski.

W świecie radia, masowej muzyki wiele innych wspaniałych artystów gdzieś zanika. Postanowiłem przypomnieć kilka głosów współczesnej muzyki.

 / Fot. Szymon KowalskiPatrycja Markowska
Córka znanego wszystkim Grzegorza Markowskiego. Patrycja zadebiutowała w 2001 roku dzięki debiutanckiemu albumowi "Będę silna". W 2013 roku zasiadła na fotelu jurora w II edycji "The Voice of Poland". 28 maja wyszedł jej najnowszy album "Alter Ego". Jedna z piosenek z tego albumu to "Dzień za Dniem".

Katarzyna Nosowska
Była wokalistka zespołu Hey. Jest dyrektorem artystycznym festiwalu "Męskie granie". Razem z raperem O.S.T.R nagrała piosenkę na potrzebę festiwalu pod tytułem "Jutro jest Dziś".

Pączki w Tłuszczu
Zespół którego wokalistką jest aktor Tomasz Karolak. Tworzą muzykę gatunku rock. Ich piosenka "Tylko Bądź" została wykorzystana do serialu "Rodzinka.pl" w którym występuje pan Karolak.

Dawid Podsiadło
Wygrał II edycję programu "X Factor". Wykonuje muzykę alternatywną. Jego debiutancki album nosi tytuł "Comfort and Happiness". Jego utwór "Trójkąty i Kwadraty" zyskał 1 miejsce na liście radia RMF Maxxx.Słuchajmy dobrej muzyki!

Źródło: wikipedia.org

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

Mam wrażenie, że z disco-polo jest tak, jak z tabloidami...
Oficjalnie w tzw. towarzystwie większość do jednego i drugiego się dystansuje, natomiast "na luzie", gdy ta "większość" jest na towarzyskiej imprezie, to podskakuje w takt muzyki disco-polo i dobrze przy tym się bawi.

Podobnie jest z tabloidami. Gdy przyjaciele z "towarzystwa" nie widzą, to tysiące ludzi w nich się zaczytuje, a już na pewno ten odnoszący się z wyższością do "badziewia" inteligent zapuści żurawia sąsiadowi pasażerowi w społecznych środkach komunikacji (gdy ten takie dzieło czyta), aby zobaczyć co w tych tabloidach smarują.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie podobają się panu teksty, ok, są lepsze i gorsze ale to nie jest domena tylko disco polo. Wystarczy spojrzeć chociażby na piosenki zespołu Kombi, a sam wspomniany przez pana Dawid Podsiadło wcale nie ma lepszych tekstów od wielu wykonawców disco polowych, tyle że śpiewa po angielsku.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Teksty piosenek.
Mnie najbardziej wnerwia to, z całego disco-polo.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Szymonie, disco-polo to nie jest zła muzyka. Można powiedzieć, że jest prosta, ale nie zła. Skoro ludzie się przy niej dobrze bawią, melodia wpada w ucho, to co jest w niej złego? :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 30.08.2013 11:19

Wyjątkowo zgadzam się z p. Bartłomiejem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dobra muzyka to nie disco-polo, Justin Bieber itd.
To miałem na myśli żebyśmy nie słuchali tego badziewia które wymieniłem powyżej :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

O pierwszych dwóch nikomu przypominać nie trzeba, do trzeciego możnaby dorzucić twórczość Piotra Fronczewskiego i ewentualnie ostatnie występy Piotra Adamczyka w reklamach...
A to hasło na koniec raczej nie ma znaczenia bo czym niby jest dobra muzyka?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.