Facebook Google+ Twitter

Nie tylko Durczok przeklina

Jeszcze nie ucichły emocje związane z wyciekiem do internetu nagrania, w którym Kamil Durczok przeklina na chwilę przed wejściem na antenę, a już nowym hitem staje się film z przeklinającą w trakcie trwania programu prezenterką WTK.

Agnieszka Gulczyńska / Fot. screen z filmuW przeciwieństwie do Durczoka, prezenterka „Pulsu dnia” Agnieszka Gulczyńska przeklina w trakcie trwania programu, nie świadoma tego, że znajduje się na wizji i widzowie widzą i słyszą jej słowa. - Naszym gościem był komandor klubu żeglarskiego "Mewa" Andrzej Jóźwiak. Zobaczmy w tej chwili fragment tej rozmowy - mówi Gulczyńska. Jednak nie pojawia się nagranie wypowiedzi Jóźwiaka i widzowie nadal widzą prezenterkę poznańskiej telewizji. Wtedy też padają niecenzuralne słowa: - Ja pierd..., ty. Po chwili prezenterka dodaje - Jeszcze sonda, ku... mać.

Słowa te padły na antenie Poznańskiej Telewizji Informacyjnej ponad pół roku temu, jednak dopiero teraz, po „sprawie Durczoka” nagranie zaczęło być rekordy popularności. Podobnie jak w przypadku nagrania z Faktów, stacja zaczęła usuwać z internetu nagranie, powołując się na prawa autorskie do niego.

Stacja nie komentuje sprawy i nie chce powiedzieć, czy wobec prezenterki zostały wyciągnięte konsekwencje. Dyrektor programowy Remigiusz Koziński w rozmowie z Gazetą Wyborczą powiedział, że do internetu nagranie musiała wrzucić jakaś „życzliwa osoba”.

Film z przeklinającą Agnieszką Gulczyńską

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.