Facebook Google+ Twitter

"Nie tylko wygląd się liczy" - wywiad z Rafałem Maślakiem

Tegoroczny zdobywca tytułu "Mister Polski". Będzie reprezentował nasz kraj na konkursie Mister Universe. Prowadzi bloga o fintessie i modzie. Motywuje Polaków do ćwiczeń. Gościem W24 w ramach cyklu "Znani - nam nieznani" był Rafał Maślak.

Mister Polski Rafał Maślak gościł w redakcji W24 / Fot. W24Jeszcze do niedawna był zwykłym pracownikiem jednej z podpoznańskich fabryk, a także działał w ochotniczej straży pożarnej. Wszystko zmieniło się po wyborach Mistera Polski 2014, na które trafił zupełnie przypadkiem zachęcony przez jednego z organizatorów. "Brałem udział w sesji zdjęciowej do kalendarza promującego jeden z klubów i tam zaproszono mnie na konkurs Mister Wielkopolski, który udało mi się wygrać" - wspomina Rafał Maślak. Później już wszystko bardzo szybko się potoczyło - przygotowania, zgrupowanie wszystkich kandydatów i finałowa gala w Bielsku-Białej. "Gdy wyczytano moje nazwisko i dowiedziałem się, że wygrywam, byłem w ogromnym szoku" - przyznaje. Natomiast, jak dodaje, kompletnie się nie spodziewał, że tytuł Mistera Polski 2014 tak bardzo zmieni jego życie.

Od zwycięstwa w wyborach na nudę nie może narzekać. "Sporo się teraz u mnie dzieje" - przyznaje Rafał Maślak. Mimo że żaden wcześniejszy zdobywca tytułu "Mister Polski" nie zaistniał w mediach, jemu się udało - z dnia na dzień stał się ulubieńcem portali internetowych i kolorowych magazynów. Zadebiutował już również na czerwonym dywanie, ponieważ niedawno pojawił się na pokazie duetu Paprocki & Brzozowski. "Show-biznes to dla mnie zupełna nowość, ale dość dobrze się w nim czuję" - przyznaje Rafał Maślak. Obecnie bierze też udział w wielu sesjach zdjęciowych, a także przygotowuje się do udziału w wyborach Mister Universe, które odbędą się w tym roku w Korei Południowej.

Gościem W24 w ramach cyklu Rafał Maślak staje się obecnie coraz bardziej popularny, a grono jego fanów cały czas się powiększa. Choć na początku komplementy trochę go peszyły, już do nich przywykł. Mimo że jest zadowolony z tego jak wygląda, ponieważ, jak podkreśla, pracował na to kilka lat, chce walczyć ze stereotypem, że aby zostać Misterem, wystarczy tylko dobrze wyglądać. "Liczą się również charakter, zainteresowania, podejście do życia czy dobre maniery" - zaznacza.

Jego największymi pasjami są fitness i moda. W związku z tym kilka miesięcy temu założył bloga, na którym motywuje do ćwiczeń, a także prezentuje rozmaite stylizacje. "Chcę swoimi pomysłami inspirować innych i przekazywać im swoje doświadczenie" - wyjaśnia Rafał Maślak.

Obejrzyj cały wywiad z Rafałem Maślakiem:

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.