Facebook Google+ Twitter

Nie umiera ten kto żyje w sercach bliskich...

W czwartek o godzinie 13, rodzina, znajomi, koledzy oraz kibice Ruchu Chorzów pożegnali 13 -letniego Wojtka. Chłopiec zginął tragicznie w przeddzień zakończenia roku szkolnego. Wpadł pod nadjeżdżający tramwaj. Zmarł na miejscu.

W ceremoniach pogrzebowych wzięło udział wielu chorzowian / Fot. Łukasz WieczorekWojtek był zawodnikiem Uczniowskiego Klubu Sportowego „Ruch Chorzów”. Zapowiadał się na dobrego zawodnika. Na stronie klubu czytamy: Odszedł nasz wspaniały zawodnik, kolega, uczeń, piłkarz, syn, brat... w tak młodym wieku... Nie potrafimy w to uwierzyć. Wojtka nie ma już z nami, ale wiemy, że przygląda się nam z góry. Opuścił naszą niebieską drużynę. Ufamy jednak, że w tej nowej będzie Mu jeszcze lepiej i spełni wszystkie swoje marzenia.

W ostatniej drodze towarzyszyli mu Ci, których znał od dziecka, a także Ci których poznał niedawno. Dla nich wszystkich na zawsze pozostanie uśmiechniętym i zadowolonym z życia młodzieńcem. - Nie wierzę, że już go nie ma. Jeszcze tak niedawno spotykałam go na podwórzu i na meczu. Nigdy nie zapomnę jego roześmianej twarzy… nigdy… Pamiętam, że gdy miał wrócić do domu mama wołała go przez okno. Dziś zdaję sobie sprawę, że już tego nie usłyszę – wspomina w księdze kondolencyjnej Patrycja Golik. Ciepło wspominają Go także nauczyciele oraz koledzy z Zespołu Szkół Sportowych nr 2 w Chorzowie. Świadczą o tym liczne wpisy w księdze, którą złożono na ręce rodziców Wojtka w dniu pogrzebu.

Po obrzędach w kościele NSPJ w Chorzowie Batorym, wszyscy wielką procesją ruszyli w stronę cmentarza, gdzie złożono prochy młodego piłkarza. Po drodze kolumna zatrzymała się na chwilę pod domem Wojtka, gdzie mieszkał i wychował się oraz pod stadionem Ruchu Chorzów – klubu, który sobie bardzo upodobał.

Na jego grobie złożono wiele wiązanek i kwiatów. Wszystkie w kolorach białym i niebieskim.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.