Facebook Google+ Twitter

Nie ustaję w wysiłkach - Mieszkam w swoim obrazie

Konsekwencja, konsekwencja, konsekwencja... codzienna praca nad rozpoczętym projektem. Kontynuuję akcję "Mieszkam w swoim obrazie".

Mieszkam w swoim obrazie - kolejna ściana / Fot. Beata PflanzNie jestem osamotniona w działaniu... dziennikarze z gazety, radia i telewizji niemal każdego dnia dokumentują moją pracę. Uzbrojona w stosowne rusztowanie pracuję - ile tylko mogę wytrzymać. Sama chciałam: nie narzekam, po prostu czuję każdą swą cząstkę, ale... to co robię daje mi ogromną radość i właśnie ją - mam nadzieję - udaje mi się przekazywać z pomocą pędzla.

Powoli powstaje moja przestrzeń magiczna, z każdą chwilą przybywa obrazu, co wzbudza zainteresowanie przejeżdżających oraz mieszkańców mojej miejscowości. Cieszę się, bo to moje mieszkanie w obrazie jest jednocześnie rodzajem galerii działającej 365 dni w roku, nawet w święta. I bez względu na pogodę, czy jej brak, na deszcz, słońce i humor - mój i innych - Mieszkam w swoim obrazie jest dla wszystkich, którzy mają ochotę to zauważyć. Jest moim artystycznym przebudzeniem, takim okrzykiem: halo! sztuka jest wokół nas! Jest - mam nadzieję - zabawne, radosne, a także daje trochę do myślenia. Choć to ogromne wyzwanie dla mnie, jako artysty, wielki wysiłek fizyczny - nie tylko mentalny, to cieszę się bardzo, że to robię, i że wkrótce zamieszkam w obrazie - swoim. Dziękuję za wsparcie duchowe - dodaje mi skrzydeł.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Jest kilka wyjść: przemalowac w nowy, wejśc do środka i nie patrzeć - wersja dla leniwych:), cierpieć i patrzeć:) cos wymyślę:) pozdr BEAta

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oryginalne.
A co będzie jak się obraz opatrzy?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję za każde ciepłe słowa:) to czysta radość, tak pracować i zarazem potworny wysiłek - tym bardziej, że dostałam "zielone światło" i maluę całość - czyli ponad 400 m2 ścian:) sama chciałam...haha

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.