Facebook Google+ Twitter

Nie ustanowiono Dnia Sybiraka. Autor projektu sam go zbojkotował

Serwis internetowy Gazeta.pl informuje, iż Sejm RP nie ustanowił siedemnastego września Dniem Sybiraka.

Trzynastego września bieżącego roku posłowie mieli głosować nad projektem posła Prawa i Sprawiedliwości autorstwa Piotra Babinetza, który zakładał formalne ustanowienie Dnia Sybiraka na siedemnastego września. Jednak tak się nie stało, gdyż wnioskodawca projektu tej ustawy zbojkotował posiedzenie Sejmu wraz z całym Klubem Parlamentarnym PiS-u.
Przypominam, iż posłowie PiS zbojkotowali posiedzenie Sejmu z trzynastego września bieżącego roku w proteście przeciwko budżetowym cięciom proponowanym przez rząd Donalda Tuska. Jednak by głosowanie nad jakimś projektem odbyło się, konieczna jest obecność jego autora, a zarazem wnioskodawcy. Tak się jednak nie stało i siedemnasty września nie został ustanowiony sejmową ustawą Dniem Sybiraka, co spowodowało w środowisku Sybirackim duże rozczarowanie. Zainteresowanych tym tematem zapraszam do skorzystania z poniższego linku:

http://www.wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,14599456,Uchwala_o_Dniu_Sybiraka_nie_zostanie_przeglosowana_.html

Czy polityka historyczna już nie jest integralną częścią politycznej strategii obozu politycznego Jarosława Kaczyńskiego?

***

Nieopublikowane w serwisie Wiadomości24 teksty publicystyczne mojego autorstwa, znajdą Państwo na moim blogu, pod adresem http://www.zbigniew-stefanik.blog.pl/ oraz na portalu Salon24, na stronie http://www.zbigniewstefanik.salon24.pl/. Serdecznie zapraszam do ich lektury i merytorycznej dyskusji.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Jak widać PiS ma głęboko w tyłku społeczeństwo.
Ma chyba tylko jeden cel: Dorwać się do władzy absolutnej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czyli PiS wszystko robi pod publiczkę . Lepiej się lansować przy Dudzie niż troszczyć się o Sybiraków .Przyjechali specjalnie na to posiedzenie Sejmu a posłowie wyszli . Czytałam na jednym z portali jacy byli rozgoryczeni . Są to ludzie w podeszłym wieku i tak zostali zlekceważeni . Wstyd panie prezesie .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.