Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

20733 miejsce

"Nie uważam się za dziennikarza" - wywiad z Piotrem Kędzierskim

Współautorzy: Tomasz Kossakowski Filip Chochół

Pracę w mediach rozpoczął przez przypadek, zastępując koleżankę. Często działa w duetach. Zagorzały przeciwnik facebooka. Postuluje stworzenie portalu hatebook. Gościem W24 w ramach cyklu "Znani - nam nieznani" był Piotr Kędzierski.

Kolejnym gościem W24 w ramach cyklu "Znani - nam nieznani" był Piotr Kędzierski / Fot. Tomasz KossakowskiZanim zaczął pracować w mediach, miał wiele pomysłów na swoją przyszłość. Studiował produkcję filmową i telewizyjną, a także prawo, ale żadnego z kierunków nie ukończył. Próbował też swoich się podczas egzaminu do szkoły teatralnej. Marzyło mu się również bycie piłkarzem. Ostatecznie, trochę przez przypadek, zaczął prowadzić programy telewizyjne i tak zostało już do dzisiaj. Mimo że znany jest przede wszystkim jako dziennikarz, nie lubi być określany w ten sposób, gdyż jego zdaniem, jeszcze sobie na to nie zasłużył.

Na swoim koncie ma również epizod muzyczny, gdyż przez pewien czas śpiewał w zespole "Mind Kampf (UK)". Jednak mimo tego w dalszym ciągu uważa, że określanie go mianem wokalisty to spore nadużycie. Kiedy jakiś czas temu na jednej z imprez pokazał wytatuowaną nazwę kapeli na swoim brzuchu, pojawiły się pogłoski o reaktywacji bandu. "To jest historia zamknięta - zespół zawiesił permanentnie swoją działalność" - komentuje te doniesienia Piotr Kędzierski.

Dziennikarz Piotr Kędzierski gościł w redakcji W24 / Fot. Tomasz KossakowskiNajwiększą popularność przyniosło mu współprowadzenie "Bitwy na głosy". Wiele osób zarzuca mu, że się sprzedał, biorąc udział w komercyjnym show, on jednak podkreśla, że praca w tego typu programie wiele go uczy. Dziennikarz ma ogromny dystans do negatywnych komentarzy na jego temat i uważa, że to naturalna konsekwencja pojawiania się na szklanym ekranie.

Oprócz pracy w TVP2, Piotr Kędzierski realizuje się na wielu innych polach medialnych. Można usłyszeć go w radiu Roxy FM w czasie dwóch audycji - "Ranne kakao" z Tymonem Tymańskim, a także "2 neurony i 3 jądra" z Michałem Migałą, z którym prowadzi też bloga na portalu NaTemat.pl. A od niedawna, wspólnie z Tedem, prowadzi na antenie VIVY program "Webnięci".

Obejrzyj cały wywiad z Piotrem Kędzierskim:

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.