Facebook Google+ Twitter

Nie wiesz gdzie zwrócić się o pomoc?

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-12-12 15:43

Bywają w życiu chwile, gdy dopadają nas kłopoty. Bywa też, że chcemy pomóc komuś, kto zmaga się z przerastającymi go trudnościami, i nie wiemy jak. Często nie wiemy, że są organizacje, które bezpłatnie mogą nam doradzić.

Portal www.poradnictwo.waw.pl / Fot. Aleksandra MichalakObecnie w serwisie www.poradnictwo.waw.pl można znaleźć informacje o 125 organizacjach zajmujących się bezpłatnym poradnictwem: socjalnym, prawnym, psychologicznym, pedagogicznym, zawodowym, obywatelskim oraz mediacjami.

"Pomoc znajdą tu wszyscy mieszkańcy stolicy, w szczególności samotne matki, uchodźcy, osoby niepełnosprawne, osoby z problemami alkoholowymi, bezrobotni. Za pomocą kilku kliknięć myszki, nie wychodząc z domu, można mieć Anna Góral prezentuje portal poradnictwo.waw.pl podczas Kongresu Kobiet. / Fot. Małgorzata Góraldostęp do setek bezpłatnych konsultacji i znaleźć informacje, które pomogą zmienić życie" – mówi Anna Góral, przewodnicząca Komisji Dialogu Społecznego ds. Poradnictwa Specjalistycznego oraz członkini zarządu Fundacji Pomocy Matematykom i Informatykom Niesprawnym Ruchowo.

Strona powstała z inicjatywy organizacji i instytucji współpracujących w Komisji Dialogu Społecznego ds. Poradnictwa Specjalistycznego działającej przy Urzędzie Miasta st. Warszawy. Serwis prowadzi Fundacja Pomocy Matematykom i Informatykom Niesprawnym Ruchowo dzięki współfinansowaniu Miasta Stołecznego Warszawy.

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.