Facebook Google+ Twitter

Nie zaparkujesz za darmo przy sklepie

Centra handlowe coraz częściej każą płacić swoim klientom za korzystanie z parkingów. Ostatnio warszawski Blue City wprowadził płatny parking z pierwszą godziną za darmo.

Ale kto w ciągu godziny zrobi zakupy? Podobnie jest między innymi w Galerii Łódzkiej.
Władze centrów handlowych swoje decyzje tłumaczą Dziennikowi zajmowaniem miejsc parkingowych przez osoby pracujące w okolicznych biurowcach lub pracowników sklepów. Ale czy takie tłumaczenie przekona klientów?

Obecnie za każdą kolejną rozpoczętą godzinę trzeba zapłacić od 3 do 3,5 zł. Dlatego nie polecam wybierania się na spacero-zakupy, ale szybki bieg po butikach i spożywczakach.

Jest jeszcze jedno wyjście, przecież wszystkie zakupy można zrobić w sklepach internetowych. Co więcej popularność zakupów przez Internet stale rośnie, co opisuj w kolejnym tekście.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

fdfdfdf
  • fdfdfdf
  • 05.10.2010 18:00

a zalozymy sie pismaku?

Komentarz został ukrytyrozwiń

W Łodzi: Manufaktura i Port Łódź mają ogromne darmowe parkingi. W Blue City pisał dziennik.pl, więc informacja jest "raczej" prawdziwa.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Wilku
  • Wilku
  • 05.10.2010 14:50

W każdej Galerii są płatne parkingi i jakoś nikt nic do tego nie ma. To nie hipermarkety są tu opisywane, tam jest za darmo. Ale Galerie Handlowe i tam 1 godzina za darmo a kolejne od 2 do 4 zł się ceny wahają. Nie spotkałem jeszcze Galerii żeby był całkiem darmowy parking, no chyba że galeria taka jest do niczego to wtedy parking jest za free.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Albert
  • Albert
  • 05.10.2010 14:06

w Blue City funkcjonuje parking platny ale jest tez ogolnodostepny parking bezplatny. Po co podawac niesprawdzone informacje ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
ja
  • ja
  • 05.10.2010 13:10

pogielo ich do konca straca duzo klientow

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.