Facebook Google+ Twitter

„Nie zapłacę za narty Justyny Kowalczyk bo nie mam pieniędzy”

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2010-03-17 08:39

Ta wiadomość zmroziła wszystkie gorące serca w szczecińskim Hospicjum dla Dzieci.

Narty Justyny Kowalczyk kupiła Fundacja Radia Zet. / Fot. PAP/Grzegorz MomotW poniedziałkowy wieczór w Zachodniopomorskim Hospicjum dla Dzieci panowała wielka radość. Aukcja nart nasze złotej medalistki z Vancouver zakończyła się sukcesem a konto Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci miało zasilić 51,1 tys.zł. Cieszył się także Patryk, chory na dystrofię mięśniową Duchenne'a, który za pieniądze z aukcji miał dostać wózek inwalidzki i podnośniki dla Martyny i Tobiasza - podopiecznych hospicjum.

Kask Adama Małysza wystawiony na licytację / Fot. Hospicjum dla dzieciWe wtorek po kolejnej, nieudanej próbie skontaktowania się z osobą która miała kupić narty , koordynator Hospicjum pani Kinga Krzywicka otrzymała wreszcie wiadomość od nabywcy, że nie zamierza on zapłacić za narty bo nie ma pieniędzy, a licytował je, bo myślał ,ze w ten sposób pomoże Hospicjum podbijając cenę , uważał to za dobry uczynek - Co ja powiem teraz małemu Patrykowi, dla którego mieliśmy kupić wózek? Wczoraj był już u niego producent wózków i brał wymiary. Patryk tak bardzo się cieszył. Jesteśmy załamani i rozgoryczeni– mówi Kinga Krzywicka. We wtorek wieczorem Fundacja Radia ZET zaoferowała, że kupi narty i da dokładnie tyle, za ile je wylicytowano.

Na aukcję wystawiono także kask z autografem Adama Małysza, który już osiągnął cenę 12 800 zł. Tym razem jednak hospicjum postara się uzyskać na Allegro status aukcji charytatywnej a to -
pozwoli na „prześwietlenie” uczestników licytacji - twierdzi Magdalena Krukowska z zespołu Public Relations Allegro. Pozwoli to nie dopuścić na przyszłość do tak bulwersujących wypadków.

http://allegro.pl/item961870331_kask_adama_malysza_z_autografem.html

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (11):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 17.03.2010 20:48

Tadziu, nieuczciwych istot na tym świecie nie brakuje, ale żeby w takiej sytuacji jak ta, gdzie pieniądze uzyskane ze sprzedaży nart, na naprawdę godny cel miały być przeznaczone, zakpić sobie z tego, to przekracza wszelkie granice....

Komentarz został ukrytyrozwiń

Powiadają! Wszystko dobre, co kończy się dobrze. Czasem złe obróci się na dobre. Los płata rożne figle. Tym razem figiel przekształcił się kwiatek. Nie grzmoćcie już winowajcy zamieszania. Ja żałuję, żeśmy się na te narty nie złożyli - wszyscy Szczecinianie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Najpierw pomyśl -póżniej zrób -nie zawsze tak bywa?

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 17.03.2010 20:24

Za kontynuację artykułu 5*

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 17.03.2010 20:23

Ludzie, raczej ciężko porównywać takie indywidua do gatunku homo sapiens licytują nie zdając sobie sprawy z tego co robią.... Więcej informacji - http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100316/KRAJSWIAT/819310745 Śledziłem na bieżąco licytację nart, proszę zerknąć w komentarzach pod poprzednim artykułem Inki jak wyglądała licytacja - link

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 17.03.2010 11:56

Hospicjum może wystąpić do sądu przeciwko zwycięzcy aukcji i domagać się wylicytowanej kwoty bo przecież udział w licytacji to nic innego jak zawarcie umowy cywilnoprawnej a nie podwórkowe przechwalani . Niestety Hospicjum i Allegro obowiązuje ustawa o ochronie danych osobowych . Do publicznej wiadomości dane tej osoby może podać jedynie sąd pod warunkiem ,że hospicjum złoży pozew.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mały człowieczek - jeszcze długo będzie dorastał a pewności co do tego czy dorośnie nie ma niestety.
Jednych to coś nauczy a innym "jajcarzom" wskazało" kolejny pomysł na wygłup.

Komentarz został ukrytyrozwiń

To paskudne co zrobiła ta osoba. Musi być jakiś sposób, aby poznać dane tego osobnika - pieniądze od niego należy wyegzekwować.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zgadzam się z Pawłem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Takich jajcarzy powinno się surowo karać, już w przeszłości były podobne przypadki podczas jednego z finałów WOŚP. Najlepiej pracą społeczną na rzecz instytucji na których szkodę się działa, w tym przypadku ZHDD.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.