Facebook Google+ Twitter

Nie zapomnij o spełnianiu marzeń!

W pogoni za pieniądzem warto się zatrzymać i zastanowić, czego tak naprawdę chcemy.

Żyjemy w świecie pełnym ograniczeń i wszechobecnych stereotypów. Ludziom bardzo często wydaje się, że dorobić należy się do trzydziestki. Później można tylko cieszyć się życiem i bez reszty oddawać przyjemnościom. Nie każdemu jednak udaje się wybudować dom, kupić wypasioną brykę i dwa razy w roku wyjeżdżać w daleką, egzotyczną podróż, przed osiągnięciem trzydziestego roku życia.

Ludzie całymi latami oszczędzają, odkładają pieniądze, by polepszyć swój byt. Mieszkają w niewielkich kawalerkach i zbierają grosz do grosza, by wreszcie spełnić życiowe marzenie. Bardzo często, dopiero w późnym wieku, udaje się nam zbudować wyśniony dom i cieszyć z jego posiadania. Może właśnie przyszedł czas na ciebie?

Zawsze pragnąłeś domu z ogródkiem. Miło mieć swoje miejsce na ziemi, kawałek poletka, by na nim zasadzić marchewki czy truskawki i cieszyć się owocnymi zbiorami. Nigdy nie jest za późno. Wiele osób dopiero wchodząc w pewien wiek, zaczyna odkrywać uroki życia. Ty możesz być następny. Jeśli masz odpowiednią sumkę na koncie, wiele sił i planów na przyszłość, zapał i energię, nie czekaj - bierz się do roboty. Wybuduj swój wymarzony domek.

Nie musi być ogromy, po co przesadzać. Im więcej pomieszczeń, tym więcej sprzątania. Nie chcesz przecież spędzić reszty swojego życia, na codziennych porządkach. Niech będzie miło, przytulnie i wygodnie dla wszystkich, którzy mają w nim zamieszkać. Zajmij się przydomowym ogródkiem. Posiej kwiatki, owoce i warzywa. Przygarnij jakieś zwierzątko. Przecież dla niego również znajdzie się trochę miejsca. A przede wszystkim, ciesz się spełnionym marzeniem i realizuj kolejne plany.

Autorzy Wiadomości24.pl polecają na Facebooku:

Polacy w Wielkiej Brytanii: Tu żyje się zwyczajnie łatwiej
Nowa akcja Ruchu Palikota. Dwóch mężczyzn weźmie ślub w Warszawie
Kazik o Kaczyńskim: nie będę głosował. Słowa prezesa nadinterpretacją
Sondaż: PiS tuż za PO, Palikot dogania SLD. PSL poza Sejmem
Przełomowe odkrycie w CERN otwiera możliwość podróży w czasie?


Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Skromne marzenie !!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.