Facebook Google+ Twitter

"Nie zawsze jest kolorowo" - wywiad z Klaudią Halejcio

Przed kamerą pracuje od dziecka. Na deskach teatralnych debiutowała w spektaklu Grzegorza Jarzyny. Przeszła przyspieszoną szkołę dojrzewania. Marzy o roli w filmie kostiumowym. Gościem W24 w ramach cyklu "Znani - nam nieznani" była Klaudia Halejcio.

Kolejnym gościem W24 w ramach cyklu "Znani - nam nieznani" była Klaudia Halejcio / Fot. Justyna BendowskaNa pierwszy casting poszła w wieku czterech lat i już to podejście zakończyło się sukcesem - zagrała wówczas w reklamie jednej z margaryn. "To była fantastyczna przygoda, która zmotywowała mnie do dalszego działania" - przyznaje Klaudia Halejcio. Zabawa bardzo szybko stała się pasją, a także pracą młodej dziewczyny. Mając sześć lat, grając w "Trzynastym posterunku", po raz pierwszy na poważnie pomyślała o tym, że jest aktorką - i tak jej zostało do dzisiaj.

Nie ograniczała się jednak do pracy wyłącznie przed kamerą, gdyż jako dziesięciolatka spróbowała swoich sił na deskach teatralnych i to od razu w spektaklu reżyserowanym przez Grzegorza Jarzynę. Klaudia przyznaje, że reżyser podczas prób traktował ją jak swoją córkę i poznała go wówczas od bardzo ciepłej strony. Sztuka odnosiła ogromny sukces zarówno w kraju, jak i na wielu zagranicznych festiwalach. "Było to dla mnie ogromne przeżycie i wielkie wyzwanie" - wspomina aktorka.

Aktorka Klaudia Halejcio gościła w redakcji W24 / Fot. Justyna BendowskaMimo że wiele rówieśniczek zazdrości jej pewnie takiego życia, ona zaznacza, że wcale nie jest tak kolorowo, jakby się mogło wydawać. "Bardzo często można usłyszeć na castingu, że się do niczego nie nadajemy, a dodatkowo na formach nie brakuje komentarzy, które mogą sprawić przykrość" - przyznaje Klaudia Halejcio. Zdaniem aktorki show-biznes to świat dla osób o silnym charakterze, grubej skórze i wytrwale dążących do osiągnięcia wyznaczonych celów. Dodatkowo, wbrew pozorom, praca na planie serialu okazuje się wymagać dużego wysiłku i wytrzymałości. "Wszystkim wydaje się, że to bardzo łatwe, a ja często stoję od rana do wieczora na wysokich obcasach i nie mam nawet chwili, żeby zjeść" - wyjaśnia aktorka.

Ostatnio Klaudia Halejcio na nudę nie może narzekać - zagrała jedną z głównych ról w "Hotelu 52", a już wkrótce na ekrany kin wejdzie film "Last minute", czyli zimowa komedia w letnim klimacie, z jej udziałem. Niedawno wystartował również jej blog, na którym pisze o swoich inspiracjach kulinarnych, modowych, a także o przygodach na planach zdjęciowych.

Obejrzyj cały wywiad z Klaudią Halejcio:


Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.