Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

19746 miejsce

Nie zobaczymy Hulka w drugiej części "Strażników Galaktyki". Reżyser nie pozostawia złudzeń

Cios w serce fanów Hulka. Szanse, że superbohater pojawi się w drugiej części "Strażników Galaktyki" są bliskie zera. Tak przynajmniej twierdzi James Gunn, reżyser i scenarzysta obu filmów.

 / Fot. materiały prasoweJedną z najpopularniejszych teorii odnośnie tego, jakie postacie pojawią się w "Strażnikach galaktyki Vol. 2" jest ta mówiąca o tym, że pojawi się tam Hulk. Na ten temat wypowiedział się James Gunn, reżyser i scenarzysta tak pierwszej jak i drugiej części.

Jedną z największych teorii fanów filmów Marvela jest ta mówiąca o pojawieniu się Hulka w kolejnej części "Strażników Galaktyki". Tej teorii sprzyja fakt, że w końcowych scenach filmu "Avengers: Czas Ultrona", Hulk znika nie wiadomo jak ani gdzie. Inna kwestia to ta, że ten zabieg (według fanów) mówi jasno o tym, że twórcy szykują się do ekranizacji "Planet Hulk".

Wróćmy jednak do teorii związanej ze "Strażnikami Galaktyki", którą stara się zdementować reżyser i scenarzysta tego filmu - James Gunn. Już na wstępie podkreśla on, że teorie są tylko teoriami niekoniecznie mającymi coś wspólnego z rzeczywistością. Gunn w tej kwestii wypowiedział się na Twitterze, mówiąc wprost, że szanse na pojawienie się Hulka w tym filmie są równe zeru. Co w takim razie stanie się z Hulkiem w kontekście kolejnych produkcji Marvela?

Czytaj także: Co łączy filmy "WALL-E" i "Marsjanin"? Całkiem sporo (wideo)


Obecnie trwają zdjęcia do "Kapitana Ameryki: Civil War", gdzie jak do tej pory nie ma ani słowa o tym, aby miał pojawić się zielony stwór. Wiadomo tylko, że Hulk znika i nikt nie jest w stanie powiedzieć gdzie on jest. Mark Rufallo, który wcielał się w tę postać w Avengersach również niewiele wie, a przynajmniej tak oficjalnie twierdzi. - Oni nie chcą powiedzieć gdzie on jest, ani dlaczego. Nie wiem nawet, czy Hulk wkrótce powróci - podkreśla aktor. Gdzie i kiedy w takim razie pojawi się Hulk? Na dzień dzisiejszy jest to jedna z większych tajemnic Marvela.

Paweł Szałankiewicz (aip)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.