Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

11975 miejsce

Nie żyje Chris Kyle - słynny amerykański snajper

Uważany za najlepszego amerykańskiego snajpera Chris Kyle nie żyje. Został zastrzelony w Teksasie. Policji udało się zatrzymać jego zabójcę.

 / Fot. Domena publiczna, http://commons.wikimedia.org/wiki/File:USMC-120113-M-6664G-555.jpg?uselang=pl Były 38-letni komandos Navy Seal został śmiertelnie postrzelony w sobotę o 22.00. Do zabójstwa doszło na ranczu w Teksasie. Media podają, że Kyle został postrzelony gdy pomagał innemu żołnierzowi, cierpiącemu na stres pourazowy.

Jako napastnik został zatrzymany 25-letni Eddie Ray - amerykański weteran z Iraku. Policja nie udziela jednak więcej informacji. Nie są także znane motywy zbrodni.

"Gdy wracasz do domu po prostu musisz pokonać stres. Każdy musi. Trochę to trwa, zanim się przystosujesz i zaczniesz wieść nowe życie. A jeśli chodzi o nienawiść? Zawsze będę nienawidził terrorystów zawsze. Oni zabili moich braci i przyjaciół, więc według mnie każdy powinien nienawidzić terrorystów. Jedynym co oni chcą robić, to zabijać ludzi, więc chciałbym, by ich powstrzymano" - mówił Kyle kilka miesięcy temu w wywiadzie dla serwisu NaTemat.pl.Chris Kyle uważany był za najskuteczniejszego snajpera w historii armii Stanów Zjednoczonych. Podczas misji w Iraku zabił 255 osób. Do celu trafiał nawet z dwóch kilometrów. Był wielokrotnie nagradzany medalami za odwagę. Po odejściu ze służby szkolił żołnierzy i policjantów. Jak podaje TVN24.pl, rok temu wydał autobiograficzną książkę "American Sniper", która ukazała się także po polsku pod tytułem "Cel snajpera".

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

No cóż - nienawiść przyciąga nienawiść.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Był odważnym człowiekiem. W życiu przeszedł wiele tragicznych chwil. Trudno śmierć go zaskoczyła. Zawsze ryzykował -życie jest jedno. Zginął niespodziewanie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.