Facebook Google+ Twitter

Nie żyje Waldemar Trzaska, burmistrz Kazimierzy Wielkiej

Ciało burmistrza miasta i gminy Kazimierza Wielka znaleziono w środę rano na terenie jego gospodarstwa w Krzyszkowicach.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że wyszedł w środę wczesnym rankiem z domu i prawdopodobnie targnął się na swoje życie. Jadnak dopiero po sekcji zwłok będzie można ustalić przyczynę śmierci.

Waldemar Trzaska był aktywnym działaczem Polskiego Stronnictwa Ludowego, wicestarostą powiatu kazimierskiego, przewodniczącym rady gminy, szefem kazimierskiej placówki Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, od 2010 roku pełnił funkcję burmistrza Kazimierzy Wielkiej. Jego kadencja została przerwana 17 października 2012 roku. Miał 46 lat. Zostawił żonę i osierocił troje dzieci.

Był pogodnym człowiekiem, otwartym, bezpośrednim, zawsze chętnym do pomocy. Mieszkańcy Krzyszkowic i gminy Kazimierza Wielka są poruszeni nagłą tragedią.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się 20 października 2012 roku o godz. 12 w kościele parafialnym pw. Świętej Małgorzaty w Gorzkowie, gmina Kazimierza Wielka.
Profesjonalne strony internetowe

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.