Facebook Google+ Twitter

Niebanalny sposób na Dzień Edukacji Narodowej

Akademie, uroczyste spotkania, nagrody, kwiaty, wyjazdy do teatru, biegi papieskie, wizyty w restauracjach - to tylko nieliczne sposoby spędzania Dnia Edukacji Narodowej przez polskich nauczycieli

 / Fot. logoPark Wodny w Chojnicach / Fot. Piotr Zabrocki z CzarnegoNietypowy sposób spędzania Dnia Nauczyciela wybrali pedagodzy z Zespołu Szkół w Czarnem. W tym właśnie dniu organizowane są wycieczki turystyczno-krajoznawcze.
Wizyta w Biurze Poselskim Posła RP Piotra Stanke / Fot. Piotr Zabrocki z Czarnego
Grupa 34 uczniów ze szkoły podstawowej i gimnazjum wyjechało na wycieczkę do Człuchowa
i Chojnic. Głównymi atrakcjami był dwugodzinny pobyt w Parku Wodnym, wizyta w Biurze Poselskim Posła na Sejm RP Piotra Stanke, wizyta w restauracji McDonalds, a także zwiedzanie Powiatowej Komendy Policji w Człuchowie.
Pobyt w Powiatowej Komendzie Policji w Człuchowie / Fot. Piotr Zabrocki z Czarnego
Dzięki wielkiej uprzejmości Pani Iwony Woźniak z człuchowskiego Zespołu do Spraw
Prewencji Kryminalnej Nieletnich i Patologii uczniowie wraz z opiekunami mieli możliwość zobaczenia podziemnej strzelnicy i wielu innych pomieszczeń ważnych dla funkcjonowania powiatowych struktur policji.

Niezwykle interesujący dla dzieci okazał się dział kryminalistyki, a szczególnie nietypowe sposoby
związane z prowadzeniem działań operacyjnych.Oczywiście odbyła się również pogadanka na temat bezpieczeństwa dzieci w okresie jesienno-zimowym. Uczniowie otrzymali szereg gadżetów, dzięki którym będą bardziej widoczni po zapadnięciu zmroku.

Ten nietypowy sposób spędzenia Dnia Edukacji Narodowej jest godny pozazdroszczenia, a wszystko z pożytkiem dla uczniów i ich rodziców, którzy niestety w tym czasie nie mają dnia wolnego.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.