Facebook Google+ Twitter

Niebawem zacznie się przebudowa ulicy Puławskiej

Oczekiwana od długiego czasu rozbudowa ulicy Puławskiej od Mysiadła do ulicy Energetycznej w Piasecznie wreszcie doczekała się realizacji! Budowa rusza już za 2 tygdonie

Oczekiwana od długiego czasu rozbudowa ulicy Puławskiej od Mysiadła do ulicy Energetycznej w Piasecznie wreszcie doczekała się realizacji. Budowa rusza już za 2 tygdonie – powiedział rzecznik wykonawcy robót firmy Fal-Bruk. Czy męczarnie na jedym pasie nam się opłacą?

Modernizacja drogi numer 79 na odcinku dwóch kilometrów będzie polegała głównie na poszerzeniu o trzeci pas ulicy Puławskiej, zmodernizowaniu jednopoziomowych skrzyżowań, zsynchronizowaniu sygnalizacji świetlnej na tym odcinku drogi. Ponadto, dla poprawy warunków i bezpieczeństwa ruchu wybudowany będzie wiadukt zapewniający bezpośrednie powiązanie z CH Auchan.

– To będzie horror drogowy, musimy sami szukać najlepszych objazdów – mówi kierowca dojeżdżający codziennie do pracy ulicą Puławską. Lokalne strony informacyjne na swoich forach umieszczają wiele propozycji objechania tego odcinka ulicy Puławskiej. Inwestycja ma być ukończona do końca tego roku.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

no to nieżle korki będa wszędzie w twoim miescie

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.