Facebook Google+ Twitter

Niebezpieczne zachowanie człowiek na dworcu PKP w Kaliszu

Niebezpiecznie zachował się jeden z bywalców dworca kolejowego w Kaliszu, stwarzając zagrożenie dla swojego życia.

Dworzec kolejowy w Kaliszu / Fot. fot. Paweł KrymarysDnia 19 lipca bieżącego roku około godziny 10:30 podróżni czekający w Kaliszu na opóźniony pociąg do Poznania, zamarli z przerażenia. Na platformę w składzie stojącego na pobliskim torze pociągu towarowego relacji Skarżysko-Kamienna - Poznań Franowo wszedł człowiek. Do swoich kompanów pozostających na peronie krzyczał: "Co, ja nie pojadę?". Po wejściu na wagon zasnął.

Po interwencji podróżnych, obsługa dworca wezwała policję. Policja siłą ściągnęła człowieka z wagonu i po zakuciu w kajdanki, odwiozła na posterunek. Człowiek ten był pod wpływem alkoholu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Wojtku ale wtedy były mniejsze prędkości , poz tym co by czul mechanik prowadzący skład jak by mu z nastawni powiedzieli ze ma jakiegoś gapowicza który śpi na wagonie ?? Pozaty delikwęt mogłby sie zskulnąci z wagonu i zgon jest 100% pewny

Komentarz został ukrytyrozwiń

i to jeszcze takie wagony byly...'boczniaki" zwane w Tczewie 'kowbojkami" http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.parowozowniawolsztyn.pl/photos/wagony/Cy.jpg&imgrefurl=http://www.parowozowniawolsztyn.pl/wagony/C&usg=__KA7EBrwin1eoF8kMoiRrcdbIn1E=&h=480&w=710&sz=81&hl=pl&start=19&um=1&itbs=1&tbnid=-_LeYl2oCjVzDM:&tbnh=95&tbnw=140&prev=/images%3Fq%3Dtypy%2Bwagon%2Bkolejowy%26um%3D1%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26sa%3DG%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26tbs%3Disch:1

Komentarz został ukrytyrozwiń

Onegdaj w czasach wielkiego kryzysu lat 30-tych XX wieku w Ameryce pociagami towarowymi jeżdzily tysiące trampów...

Teraz tez kryzys, co prawda w relacjach polsko-polskich to może moda wróciła ? :-))

Za czasów studenckich pamiętam, że przed zelektryfikowaniem linii Tczew-Malbork, Krzyżacy (czyli mieszkańcy Malborka i okolic) potrafili na ostatnich buforach osobowego jechać z Tczewa , by dotrzec do Malborka (takie zugi zapchane były)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Z mojego źródła informacji to nie taki 1 przypadek w południowej Wielkopolsce , jednego takiego podróżnego zobaczono dopiero na terenie stacji PKP w Jarocinie , po zdjeciu tamtego delikwenta z platformy stwierdził że podróżuje w ten sposób bo niema kasy na bilet .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Co ten alkohol zludzi robi!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.