Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

7319 miejsce

NIEBONIEBO.pl - blog Magdy Stużyńskiej i Anny Hernik

W internecie aż roi się od coraz to nowych stron i blogów. Nie ma takiej możliwości, by wszystkie website, które odwiedzamy, zostały na dłużej w naszej pamięci. Są jednak takie, które mają w sobie to coś i sprawiają, że do nich wracamy.

Bez dwóch zdań takim miejscem jest blog NIEBONIEBO.pl - prowadzony przez aktorkę Magdalenę Stużyńską - Brauer, znaną m.in z serialu Przyjaciółki oraz Annę Hernik - Solarską, dziennikarkę.

Panie znają się od czasów liceum, łączy ich wspaniała przyjaźń, która przeniosła się w sferę zawodową i pomogła im stworzyć wyjątkowego bloga, który zapoznaje czytelnika z wieloma tematami, ale również uświadamia, jak mocne są więzy przyjaźni, łączące obie Panie.
Założycielki bloga NIEBONIEBO.pl, a prywtanie najlepsze przyjaciółki. Magda Stużyńska - Brauer i Ania Hernik. / Fot. Fot. Zdjęcie nadesłane
Blog ma charakter lifestylowy, można znaleźć na nim wpisy ułożone w kilku tematycznych kategoriach. Jest coś dla duszy, dla ciała, o wnętrzach, ale też małe co nieco dla praktycznej pani.

Znajdziemy informacje dotyczące ulubionych miejsc obu blogujących przyjaciółek, ale też (oczywiście m.in.) emocjonalny i bardzo szczery post na temat Festiwalu Zaczarowanej Piosenki, który odbył się w Krakowie w ostatnich tygodniach.

Z każdą chwilą na www.nieboniebo.pl przybywa nowych wpisów, a za ich sprawą i stałych czytelników, którzy na nowości przygotowane przez Magdę i Anię czekają.

Blog dociera do powiększającego się ze dnia na dzień grona internautów, bo przecież każdy, raz na jakiś czas, lubi się poczuć tak dobrze, jak w niebie :)Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.