Facebook Google+ Twitter

Niech Cię przyciągnie magia reklamy

Każdy kto na co dzień zajmuje się szeroko pojętą komunikacją wizualną powinien przyjechać za tydzień do Poznania. 21 kwietnia, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, rozpoczynają się targi Poligrafia i Euro-Reklama.

Targi to przede wszystkim prezentacja nowości produktowych na rynku poligraficznym, out-of-home media oraz w branży nośników i artykułów reklamowych. Podczas tegorocznego spotkania pokazanych ich zostanie blisko 180.

"Euro-Reklama" -
wiosenne inspiracje dla Twojej firmy


W ramach targów Euro-Reklama zobaczymy kilkadziesiąt nowości rynkowych w tym m.in. najnowsze plotery frezujące, laminatory, a także energooszczędne neony i świetlówki. Odbędzie się wiele pokazów  / Fot. MTPinnowacyjnych technologii, będzie można zobaczyć m.in. wykonywanie wielkoformatowych reklam na paralotniach, prezentację internetowego system zamówień druku offsetowego i wielkoformatowego. Pokazany zostanie także nowoczesny multimedialny kiosk wystawienniczy, największy na rynku polskim roll up wielkoformatowy oraz specjalistyczna folia mikropryzmatyczna, pozwalająca na wykonywanie wysokojakościowej grafiki reklamowej na pojazdach.

Poszukujących nowych możliwości projektowania i aranżacji wnętrz zainteresuje innowacyjna wielkoformatowa technologia druku UV-LED, dzięki której możliwe jest zadrukowanie prawie każdego płaskiego podłoża od ceramiki i szkła po drewno i teksturę. Jak zwykle ciekawie prezentują się również nowości rynkowe targów Gift EXPO. Tutaj zobaczyć będzie można mnóstwo gadżetów reklamowych m.in. długopis z wbudowaną pamięcią przenośną USB oraz kamerą do filmowania, ekologiczne logosmycze, inteligentne roboty reklamowe czy oryginalne breloki do kluczy z rozpylaczem do perfum.

Poligrafia - sztuka pięknego druku


Ponad 300 firm biorących udział w targach "Poligrafia" zaprezentuje cały wachlarz produktów i usług, który obejmuje maszyny i urządzenia, materiały i akcesoria oraz usługi poligraficzne. W ramach zgłoszonych / Fot. MTP nowości rynkowych będzie można zobaczyć urządzenia drukarskie do druku cyfrowego, offsetowego, wielofunkcyjne maszyny służące do cięcia, bigowania, laminowania i perforacji. Z pewnością interesująca będzie oferta systemów informatycznych do kalkulacji i zarządzania produkcją czy rozwiązań dla obsługi rozmaitych zaawansowanych aplikacji i maksymalizacji czasu produkcji. Warto również zapoznać się z propozycją rozwiązań opracowanych w celu zmaksymalizowania odporności na podrabianie dokumentów, umożliwiających dodanie zabezpieczających znaków wodnych, które utrudnią fałszowanie i podrabianie.

Upominek na dzien dobry


Codziennie 100 pierwszych osób, które każdego dnia jako pierwsze przyjadą zwiedzić targi, otrzyma specjalnie przygotowany przez wystawców pakiet powitalny, w którym znajdować się będą produkty promocyjne sponsorów pakietów.

Bezpłatna rejestracja on-line tylko do 19 kwietnia

 / Fot. MTP
Nieustannie trwa rejestracja on-line, za pośrednictwem której zarejestrowało się już ponad 3000 specjalistów zajmujących się reklamą, marketingiem, outdoorem i poligrafią. Dzięki wypełnieniu formularza na stronach internetowych targów (http://poligrafia.mtp.pl; www.outdoorexpo.pl; www.giftexpo.pl) każdy będzie mógł zwiedzić tegoroczne ekspozycje bezpłatnie.

Więcej informacji:
www.poligrafia.mtp.pl
www.outdoorexpo.pl
www.giftexpo.pl

Zapisz w kalendarzu:
21-24 kwietnia 2009
Tereny Międzynarodowych Targów Poznańskich
Godziny otwarcia targów: 9.00 - 17.00
PAWILONY: 3, 3A i 5

KASY BILETOWE
Czynne są w godzinach 8.30 -16.30
http://poligrafia.mtp.pl ▪ www.outdoorexpo.pl ▪ www.giftexpo.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.