Facebook Google+ Twitter

Niech droga do szkoły będzie bezpieczna przez cały rok!

1 września to nowy rok szkolny dla dzieci i młodzieży. W trosce o ich bezpieczeństwo w drodze do szkoły i z powrotem policja w całym kraju podjęła akcję "Bezpiecznej drogi do szkoły". Celem tej akcji jest zwiększenie bezpieczeństwa dzieci.

1 z 6 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Skrzyżowanie we wsi Wojnowice na wylocie drogi wiodącej w stronę miejscowości wsi Łagwy, na styku z drogą wojewódzką nr 307 wymaga poprawy.Fot. Justyna Bartkowiak
Skrzyżowanie we wsi Wojnowice na wylocie drogi wiodącej w stronę miejscowości wsi Łagwy, na styku z drogą wojewódzką nr 307 wymaga poprawy.
Fot. Justyna Bartkowiak

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Dorotko, jakie to bezpieczeństwo? W Nowogardzie, na przejściach dla pieszych rozjechali masę ludzi!
Powinny być zamontowane oświetlenia i spowalniacze przed przejściami! A przede wszystkim srogie kary pieniężne za wymuszanie przejazdu na przejściach dla pieszych. Dzisiaj pieszy na przejściu ma pierwszeństwo, to próbuje się wymuszanie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wyobrażcie sobie . W naszej gminie będzie obwodnica. Znajdowć sie będzie o 4 km od naszej wsi . Cały ruch z tej obwodnicy kierowany będzie w naszą wieś . Przez którą prowadzi droga wojewódzka. A kto tu pomyślał o dzieciach i szkole która znajduje się przy tej drodze . Nie ma takiej osoby. Widcznie liczy się tylko miejscowość w której znajduje się gmina. A wieś cóż wieś i dzieci które w strachu podążają bardzo niebezpieczną drogą do szkoły.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Justyno tak dalej, teraz jeszcze powalcz o odmalowanie pasów, a w Wojnowicach dzieci będą bezpieczne.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 12.09.2010 19:35

Polska , to dziwny kraj, słusznie Tadeusz zauważa, że lepiej przeprowadzić szkolenie profilaktyczne i zapisać to sobie jako działalność, jak pobudować konkretne przejścia dla pieszych, czy je porządnie oznakować, jak zauważa Justyna. Z drugiej strony dobrze, że chociaż te dzieciaki są instruowane jak zachowywać się w czasie przechodzenia przez jezdnię.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"W trosce o ich bezpieczeństwo w drodze do szkoły i z powrotem policja w całym kraju podjęła akcję "Bezpiecznej drogi do szkoły"." - A mówią, że Polska nie jest państwem policyjnym. Widać polskiej władzy lepiej "Drogówkę" organizować, niż drogi budować. Jaką to niesłychanie mądrą władzę mają Polacy. Mądry wybór, to i mądra władz.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.