Facebook Google+ Twitter

Niech każdy się dowie, że dziś święto jest kobiet

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2008-03-08 10:01

No i nadszedł. 8 marca ponownie rzuca na kolana wszystkich facetów. Zagląda przede wszystkim do męskich portfeli, te natomiast najczęściej zaglądają do kwiaciarni i ekskluzywnych restauracji. Kolejny raz obchodzimy Dzień Kobiet!

Właściciele kwiaciarni już zapewne od paru dni zacierają ręce. Składają zamówienia, obliczają dochód, jaki może im przynieść kolejne święto. Osobiście zaliczyłem już wizytę w tym miejscu, w celu znalezienia jakiegoś pachnącego, kolorowego bukietu. Wybrałem kompozycję fioletowych chryzantem i białych róż za jedyne 20 zł. Zastanawiam się czy to dlatego, że zakupiłem je 7 marca? Cena mnie usatysfakcjonowała i zdziwiła na tyle, że zabawny sprzedawca – bukietmistrz zażartował czy ma ją podnieść. Zostało na 20zł. Na szczęście.

Dzień kobiet dniem powszednim


Nie chodzi o to, faceci żałują pieniędzy na swoje kobiety. One po prostu powinny częściej być obdarowywane kwiatami, słodkościami czy zabierane w różne miejsca. 8 marca powinien być każdego dnia. Oczywiście w granicach rozsądku. Każda kobieta zasługuję na szacunek i miłość. Każda powinna być na swój sposób doceniana. Jak to mówił Albert z „Seksmisji” kobiety są naszymi muzami, natchnieniem poetów, są wynoszone na piedestały. I niech tak zostanie!

Siła kobiet


To dla nich mężczyźni są w stanie zrobić dosłownie wszystko. Czasami kobieta jest przyczyną kłótni, czy poróżnień między dwoma najlepszymi przyjaciółmi. A to wszystko za sprawą jednego uśmiechu czy spojrzenia w oczy.

Dziękuję wszystkim kobietom za to, że nadają mężczyznom sens ich istnienia i tyle kolorów w życiu. A mężczyznom życzę, jak najlepszego pomysłu na spędzenie Dnia Kobiet w towarzystwie przedstawicielki przeciwnej płci.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

No cóż. Dzień jak co dzień:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.