Facebook Google+ Twitter

Niecodzienne wakacje - rejs dookoła Zelandii

Po raz kolejny kobiety łamią stereotypy. Cztery Blondynki i Ruda z Politechniki Gdańskiej postanowiły w wakacje opłynąć na jachcie duńską wyspę, Zelandię.

Blondynki: Katarzyna Pastwa, Agnieszka Piekło, Katarzyna Puszko, Olga Szymańska oraz ruda Katarzyna Biankowska w rejs wypłyną 25 lipca. Powrót planują 17 sierpnia.

- Spotkałyśmy się na studiach. Tam zaczęła się nasza przyjaźń i urodziły pomysły na życie. Wierzymy, że chcieć to móc i realizujemy swoje plany. Naszym wakacyjnym rejsem złamiemy stereotyp, że kobieta na pokładzie przynosi pecha. Pokażemy żeglarstwo na wysokim poziomie - mówią dziewczyny. Młode żeglarki mają w planach zawinąć do portów takich jak: Kopenhaga, Helsingor, Korsor, Naestved, Vordingborg, Naestved, Vordingborg oraz Gilleleje. Koszt takiej wyprawy to 10 tysięcy złotych.

Trzy Katarzyny, Agnieszka i Olga studiują na Wydziale Oceanotechniki i Okrętownictwa PG. Wakacyjny rejs jest spełnieniem ich marzeń, możliwością sprawdzenia własnych umiejętności żeglarskich, a także okazją do pokonania własnych słabości. - Przede wszystkim nauką pokory w stosunku do ludzi i żywiołu, którym jest morze - dodają dziewczyny.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.