Facebook Google+ Twitter

Niecodzienne wydarzenie na stadionie miejskim w Białymstoku

W środę 8 września na stadionie miejskim przy ulicy Słonecznej zostanie rozegrane mecz. Na przeciwko siebie staną zespoły Jagiellonia i przyjaciele oraz reprezentacja dziennikarzy polskich. Dochód z meczu zostanie przekazany na hospicjum.

Białostocka placówka pod swoją opieką posiada pod swoją opieką bardzo wielu pacjentów. – Mamy dwa ośrodki, jest to hospicjum domowe, które opiekuje się ponad 400 pacjentami oraz stacjonarne. Składa się z dwóch domów: w jednym znajduje się 5 łóżek, natomiast w drugim przy ulicy Sobieskiego jest miejsce dla 20 nieuleczalnie chorych - powiedział dr. Tadeusz Borowski kierownik białostockiego hospicjum.

W akcję wspierania hospicjum zaangażowało się wielu znanych białostoczan m.in. Tomasz Frankowski, który został twarzą akcji. - ze swojej strony chciałbym przekazać korki na aukcje charytatywną - powiedział podczas konferencji prasowej napastnik. Podczas spotkania będą rozdawane ulotki z numerem konta białostockiego hospicjum. Na osoby, które przyjdą z potwierdzeniem wpłaty do siedziby Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Białymstoku, będzie czekała niespodzianka - od 13 do 17 września każdy, kto przyjdzie z pokwitowaniem przelewu będzie miał możliwość zrobienia zdjęcia z Pucharem i Superpucharem Polski, które nie dawno wywalczyła Jagiellonia - powiedział Adam Popławski dyrektor MOSIR.

W drużynie Jagiellonii i przyjaciół zobaczymy m.in. trenera Michała Probierza, Dariusza Jurczaka a także Cezarego Kulesze prezesa Jagiellonii Białystok. Swój udział w spotkaniu zapowiedział także wiceprezydent Białegostoku Tadeusz Arłukowicz. Naprzeciwko nich zobaczymy m.in. Mateusza Borka, Piotra Świerczewskiego oraz Dariusza Tuzimka.

Rozpoczęcie spotkania zaplanowane jest na godzinę 18.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

wynik meczu 3:3

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 08.09.2010 20:08

Łukasz, czekam na wynik meczu?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.