Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

1880 miejsce

Niedoszła zakonnica w energetycznym teledysku! Angel!

Była zakonnica zaczna kariere w showbiznesie czy można połączyć religie z show-biznesem? Kolejna młoda energetyczna wokalistka na polskim rynku. Czy podbije nasz rynek muzyczny?

Sonda

Czy była zakonnica ma szansę na kariere?

 / Fot. Łukasz SkowrońskiAngel na Eska Music Awards / Fot. Angel

Angel (Dominika Komiago) to młoda wokalistka, autorka tekstów i kompozycji. Swoją edukację muzyczną rozpoczęła w wieku 7 lat od muzycznych lekcji u trenerów wokalnych.

Potwierdzenie dla swojego talentu znalazła u trenera, który pracował m.in. z samym Michaelem Jacksonem - Joshua Alamu. To on pozytywnie zmotywował ją do pracy nad swoim materiałem muzycznym z najlepszymi muzykami w Polsce i zagranicą.

W 2015 opublikowała w Internecie swój debiutancki singiel „Something Good”, wyprodukowany przez duet Boya Chile: Rafała Malickiego oraz Michała Michalaka. Wyróżniająca się pod względem aranżacji i produkcji piosenka zwróciła uwagę krytyków muzycznych, zdobywając pozytywne recenzje. 
Utwór w ciągu kilku dni od opublikowania go w serwisie YouTube zdobył także uznanie wielu fanów młodej wokalistki.

Zachęcona pierwszym sukcesem samodzielnie podjęła próbę kontaktu z uznanym i nominowanym do Grammy producentem hitów m.in. Zary Larsson, Emanuelem Abrahamssonem, który z zainteresowaniem podszedł do młodej wokalistki z Polski. Przekazał ją w ręce jednego ze swoich najzdolniejszych przyjaciół i współpracowników, Marcusa Backmana. I to on położył swoje szlify na ostatecznym kształcie najnowszego singla Angel „To właśnie ja”.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Panie Marku, niestety - sto procent racji. Jeszcze rok temu myślałem, że W24 osiągnęło dno, ale teraz okazało się, że możliwe jest jego przekroczenie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Staram się już nikomu ze znajomych nie polecać swoich artykułów na tym portalu, bo mi po prostu wstyd za obecny poziom artykułów teraz zamieszczanych.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Najciekawsze jest to, że można być jednocześnie "byłą", jak i "niedoszłą" zakonnicą ;)

Typowy bełkot codzienny.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Chwyt w tytule! dałam się złapać na tę zakonnicę. Nie dość że błąd w zajawce (połknięta litera Y) to kompletnie nie wyjaśniony tytuł i treść. Gdzie tu religia? gdzie zakonnica? jak? skąd?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.