Facebook Google+ Twitter

Niedrożne studzienki kanalizacyjne zmorą kierowców

Na Śląsku mają i miały miejsce silne opady deszczu. Kierowcy, strudzeni prowadzeniem samochodu w niesprzyjających warunkach pogodowych, w miastach są zmuszeni zmagać się z kolejną przeszkodą - niedrożnymi studzienkami kanalizacyjnymi.

Przeszkody czekają na kierowców w Dąbrowie Górniczej - przy osiedlu Mydlice droga wczoraj była nieprzejezdna dla osobowych aut. Jeden z samochodów, który próbował sforsować przeszkodę, utknął na środku gigantycznej kałuży, inni użytkownicy ruchu zazwyczaj zawracali z drogi.

Podobne przeszkody czekają na kierowców w Będzinie. Ponadto mieszkańcy tego miasta przemieszczający się za pomocą komunikacji publicznej na długo zapamiętają 11 sierpnia jako dzień, w którym z powodu "jeziora" na szynach stanęły tramwaje.

Nie pierwszy raz wracając z podkrakowskiej miejscowości na Śląsk natknęłam się na podobne utrudnienia. Doświadczenie pokazuje, że odpowiednie służby interweniują po fakcie, ponieważ miejsca, w których wcześniej tworzyły się ogromne kałuże, są przejezdne.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.