Facebook Google+ Twitter

Niedziela młodych naukowców już wkrótce w Krakowie

29 maja o godzinie 12 Centrum Handlowe Czyżyny zamieni się w park doświadczalny, do którego zapraszamy wszystkich entuzjastów eksperymentowania.

 / Fot. CH CzyżynyDomowy wulkan, zimny lód, barometr miłości czy okulary rozszczepiające światło to tylko niektóre z niespodzianek czekających na uczestników Niedzieli Młodych Naukowców. Fani hip-hopu mogą liczyć tego dnia na ekspresowy kurs tańca. Dla wytrwałych organizator przygotował szereg konkursów, w których wygrać będzie można ponad setkę atrakcyjnych nagród.

Na młodych naukowców tego dnia będą czekały trzy stanowiska:

- stanowisko naukowe – tam młodzi naukowcy odkryją niesamowite właściwości suchego lodu, stworzą domowy wulkan – wykorzystując do tego składniki znajdujące się w każdej kuchni, odkryją tajemnice barometru miłości i poznają właściwości światła chemicznego.
- stanowisko iluzji, z nauką w tle – tutaj uczestnicy poznają tajniki niezwykłych sztuczek i sami będą mieli okazję poeksperymentować. Znikające przedmioty, balon, który po przebiciu nie pęka, znikająca woda czy najszybciej paląca się rzecz na świecie to tylko część zaskakujących niespodzianek, których nie zabraknie na tym stanowisku.
- stanowisko artystyczne – to zapierające dech w piersiach konstrukcyjne wynalazki. Rakieta napędzana siłą płuc, jadalne molekuły i zwierzaki – cudaki, to niektóre z nieograniczonych tworów dziecięcej wyobraźni, które będzie można spotkać na tym stanowisku.

Na tych, którym eksperymentowanie nie wystarczy, czekać będzie jeszcze ekspresowy kurs hip-hopu i wiele konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.

Zapraszamy w niedzielę od godziny 12.00 do Centrum handlowego Czyżyny w Krakowie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.