Facebook Google+ Twitter

Niedziela na Orła Białego z Trubadurami

Już 9 czerwca 2013 roku na poznańskim osiedlu Orła Białego odbędzie się festyn plenerowy "Niedziela na Orła Białego". Na wszystkich chętnych czeka mnóstwo atrakcji m.in. koncert Trubadurów. Zapraszam do zapoznania się z planem imprezy.

 / Fot. Dom Kultury Już w niedzielę 9 czerwca 2013 roku odbędzie się festyn plenerowy "Niedziela na Orła Białego". Jest to cykliczna impreza, która odbywa się już od kilkunastu lat na terenie osiedla Orła Białego w Poznaniu. Co roku organizatorzy "Niedzieli..." zapraszają do wspólnej zabawy mieszkańców osiedla, ale również wszystkich pozostałych chętnych. Każdy z uczestników mały czy duży znajdzie coś dla siebie. W programie znalazło się wiele atrakcji.

Od godziny 9.00 na osiedlowym boisku rozgrywany będzie turniej piłki nożnej Orlik Cup 2013. To już trzecia edycja osiedlowego turnieju o Puchar Osiedla Orła Białego. Pięć godzin później nastąpi uroczyste wręczenie nagród uczestnikom turnieju. Dwie godziny później na scenie głównej zaprezentowany zostanie program dla dzieci ze znanym i lubianym Panem Kleksem. Również przygotowano konkurs dla wszystkich dzieci. Natomiast o godzinie 18.00 nastąpi oficjalne otwarcie imprezy z udziałem władz Spółdzielni, Kierownictwa Osiedla oraz organizatorów i sponsorów. Dziesięć minut później na scenie zaśpiewa duet An Dreo & Karina - "Felicita" w wykonaniu piosenek legendarnego zespołu Al Bano & Romina Power Show. Piosenek będzie można słuchać przez ponad półtorej godziny.

W tym roku nowością dla uczestników festynu będzie Konkurs Wiedzy o Spółdzielni Mieszkaniowej "Osiedle Młodych" z okazji Jubileuszu 55-lecia Spółdzielni.

Jak co roku po godzinie 20, na scenie pojawi się Gwiazda Wieczoru. Organizatorzy od wielu lat zapraszają znanych piosenkarzy na festyn. Do tej pory przed poznańską publiką wystąpili już Skaldowie, Krzysztof Krawczyk, Andrzej Rosiewicz, Norbi i wiele innych najznamienitszych gości. W tym roku wystąpi zespół TRUBADURZY. Na scenie pojawią znani i lubiani: Marian Lichtman, Sławomir Kowalewski, Piotr Kuźniak oraz Jacek Malanowski. Do najbardziej znanych piosenek zespołu należą: Kasia, Znamy się tylko z widzenia, Będziesz Ty.Tegoroczny festyn odbędzie się pod patronatem osiedlowego portalu informacyjnego OrłaBiałego24.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszam do uczestnictwa w festynie "Niedziela na Orła Białego".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.