Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

47966 miejsce

Niedziela Palmowa w Puławach

Na tydzień przed świętami Wielkiej Nocy przypada Niedziela Palmowa. W Puławach została połączona z obchodami Dnia Młodych. Mszy św. przewodniczył ks. bp Mieczysław Cisło.

1 z 18 Następne zdjęcie
Zdjęcie: W Niedzielę Palmową uroczystości Dni Młodych odbywały się w kościele p.w. Miłosierdzia Bożego. Fot. Daniel Krawczyk
W Niedzielę Palmową uroczystości Dni Młodych odbywały się w kościele p.w. Miłosierdzia Bożego. Fot. Daniel Krawczyk

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

To nie jest artykuł, tylko galeria zdjęć, w której niestety nie da się w zgrabny ani kompleksowy sposób podjąć wszystkich zagadnień. Ciekawi mnie, czy w nowej wersji serwisu będzie możliwość połączenia artykułu z galerią zdjęć, to ułatwiłoby mi pokazanie dużej ilości zdjęć, ale też i mógłbym więcej napisać o danym temacie.

Jeśli chodzi o twoje pytanie, to "Dni Młodych" był synonimem do 24. Światowych Dni Młodzieży jakie odbywają się co roku w wymiarze diecezjalnym, a raz na 2-3 lata odbywają się w wymiarze światowym. Ostatnio były w Sydney, wcześniej w Koloni, a zapoczątkował obchody Dni Młodzieży - Jan Paweł II.

Więcej na temat Światowych Dni Młodych przeczytasz na stronie: http://www.sdm.org.pl/ - jestem przekonany, że ona odpowie Ci na wszystkie nurtujące pytania. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 05.04.2009 21:46

Samo święto średnio mnie interesuje ale drogi autorze chętnie dowiem się co to są te "Dni Młodych" choć o tym ciężko przeczytać coś w tym arcie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.