Facebook Google+ Twitter

"Niedziela z..." Katarzyną Nosowską w TVP Kultura

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2012-05-26 17:51

Bohaterką cotygodniowego cyklu "Niedziela z..." będzie tym razem Kasia Nosowska, wspaniała wokalistka i autorka tekstów. Gośćmi w studio będą również członkowie zespołu Hey, Pustki oraz Andrzej Smolik. Emisja 27 maja od godz. 17:15.

Katarzyna Nosowska podczas koncertu promującego płytę "MURP" zespołu Hey; źródło: http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Nosowska_MURP_Poznan.jpg&filetimestamp=20110529203331 / Fot. Avfoe/CC0 1.0Widzowie oprócz wywiadów z Katarzyną Nosowską nagranych w studio TVP Kultura, obejrzą koncert i teledyski zespołu Hey oraz koncert prezentujący piosenki z solowego projektu artystki.

17:35 - koncert z cyklu Odjazdy (1995 rok) w katowickim Spodku. Hey wystąpił z gościnnym udziałem Lecha "Groszka" Grochali. Grupa wykonała m.in. "Wczesną jesień", "Heledore Babe", "Teksański", "Zazdrość", "Moją i Twoją nadzieję" oraz cover utworu zespołu Fugazi "Waiting Room". Było to dziesięciolecie Odjazdów.

18:55 - Teledyski "Luzu". Prezentacja teledysków zespołu Hey.

19:15 - Nosowska "Milena". Przypomnienie występu Katarzyny Nosowskiej, który został zarejestrowany 29 maja 1998 roku w studiu Telewizji Polskiej w Gdańsku. Artystka zaprezentowała piosenki ze swojej drugiej solowej płyty. Usłyszymy takie utwory jak "Gdy rozum śpi", "Czego tu się bać", "Co miesiąc", "Nie mów", "Trzy krzyżyki", "Zmieniam się", "Nowy", "Jeszcze jeden o tym", "Milena" i "Zoil".

Rozmowy z Katarzyną Nosowską i zaproszonymi gośćmi TVP Kultura pokaże o 17:15, 18:25 i 20:10.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 03.06.2012 22:52

Niestety, widzów, którzy lubią operę jest mniej niż widzów, którzy woleliby obejrzeć spektakl lub dobry film na antenie TVP Kultura. Dlatego stacja nastawia się na popularniejsze dziedziny kultury. Na szczęście dla widzów takich jak Ko Sz, mamy dostęp do Mezzo i Mezzo Live HD :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ko Sz
  • Ko Sz
  • 01.06.2012 22:53

To Tvp Kultura w przeważającym procencie zajmuje się już rozrywkową kulturą? Muzykę klasyczną już odstawiono na plan dalszy? Jeszcze opery bywają w Tvp Kultura. A koncerty i nagrania sporadycznie. Denerwujące są czasami też te rozmowy: Tygodnik. Jak jest mowa o jakiejś premierze operowej to rozmawiają o jakimś przekazie, reżyserii, a muzyka już nie ważna? Co to za moda w Polsce na tych reżyserów w operach? Reżyser w innych krajach to jest osoba zatrudniana po to by wszystko dobrze ustalić i by miało całość, ale w gatunku operowym najważniejsza jest muzyka, wykonawcy itd. Dobrze, że jest też Mezzo...

Komentarz został ukrytyrozwiń
John
  • John
  • 27.05.2012 06:59

Kaśka była najlepsza z Dezerterem, z Hey wpakowali się komerchę i koncerny...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.