Facebook Google+ Twitter

Niedziela ze sztuką we Wrocławiu

Może jesteś mieszkańcem Wrocławia i może nie masz planów na niedzielne popołudnie? Zajrzyj do klubu muzycznego NoName i restauracji LaCasa. Właśnie tam, już jutro - przegląd sztuki wrocławskiego ASP!

Plakat imprezy / Fot. Plakat imprezyRzeźby, obrazy, grafiki, fotografie, wizualizacje i graffiti, stworzone przez młodych artystów jutro będą do obejrzenia we Wrocławiu. Na wernisażu pojawią się gotowe prace, ale ich twórcy, na oczach widzów będą przygotowywać również nowe dzieła. Zainteresowani mogą kupić wystawione zdjęcia czy rzeźby oraz nawiązać współpracę z ich autorami.

Wystawa rozpocznie się o godzinie 16 i wówczas urozmaici ją koncert kwartetu smyczkowego. Organizatorzy zaoferują nam lampkę włoskiego wina i zakąski.Wieczorem czas uprzyjemni wrocławianom muzyka funk i chillout, a to za sprawą DJ Novickiego. Jedną z atrakcji wieczoru są konkursy, oraz specjalna loteria, w której wygrać będzie można obraz. Wstęp na imprezę dla gości bez zaproszeń - 7zł.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

"Właśnie tam, już jutro - przegląd sztuki wrocławskiego ASP!" - ASP to Akademia Sztuk Pięknych, więc chyba raczej "wrocławskiej ASP" ;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.