Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

17359 miejsce

"Niedźwiedź na Kubie". Zaproszenie na występ "Rei Ceballo & Calle Sol"

Latynosko-ułańskie antidotum na zimne jesienne wieczory, czyli występ kubańsko-polskiego zespołu "Rei Ceballo & Calle Sol" odbędzie się 14 października w Cafe Kulturalna.

 / Fot. Robert PranagalCalle Sol znaczy "ulica słońca", a słońca na pewno nie brakuje w muzyce zespołu "Rei Ceballo & Calle Sol", którego ulubionymi gatunkami są między innymi salsa, samba i latin jazz. Zespół współtworzą: Rei Ceballo, Renell Valdes Cepero, Elis Herrera, Noel Horta Sanchez, Piotr Ziarek Ziarkiewicz, Piotr Mach, Marcin Gańko, Mikołaj Miki Wielecki, Hubert Zemler i Paweł Mrówka Mazurczak.

Od 10 lat zespół nagrywa płyty z polskimi artystami, występuje w telewizji, regularnie koncertuje w całej Polsce i za granicą, uświetniając festiwale jazzowe, folkowe oraz różnego rodzaju prestiżowe wydarzenia.

 / Fot. Robert PranagalPochodzący z Kuby Rei Ceballo - lider grupy, muzyk, kompozytor i aranżer znany jest fanom z solowej płyty Olgi Jackowskiej "Kora Ola, Ola!", a także z produkcji takich artystów, jak Kayah, Maciek Maleńczuk, KASA, Mietek Szcześniak, Marcin Pospieszalski, Wienio i Pele, Plastic, De Mono, Robert Chojnacki, Yugoton, Maanam i inni.

O swoich występach utrzymanych w klimacie latynoskiego temperamentu i ułańskiej fantazji zespół mówi: "Na początku trzęsienie ziemi, a potem napięcie rośnie".

Na najbliższe ogniste trzęsienie ziemi pt. "Niedźwiedź na Kubie" zespół zaprasza 14 października na godzinę 21.00 do Cafe Kulturalna w Warszawie przy Placu Defilad 1.

Rezerwacje pod nr telefonu: 22 656 62 81.Czytelnicy i autorzy W24 polecają na Facebooku
Sondaż TNS OBOP: Ruch Palikota przed SLD. PO zyskuje przewagę nad PiS
"Makatka" - lektura na na długie jesienne wieczory
Tusk: Od 1 września 2013 r. wszystkie sześciolatki pójdą do szkoły
Poncyljusz krytkuje rząd za umowy śmieciowe. Pawlak o konflikcie z Rostowskim

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.