Facebook Google+ Twitter

Niedźwiedzie w ofensywie

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2008-12-02 10:54

Dzisiejsza sesja na rynku EUR/USD przebiegła pod znakiem dominacji niedźwiedzi (bessy), które sterowały przebieg notowań. Kurs sukcesywnie osuwał się na niższe poziomy osiągając nowe minima.

Dzisiejsza sesja na rynku EUR/USD przebiegła pod znakiem dominacji niedźwiedzi, które sterowały przebieg notowań. Kurs sukcesywnie osuwał się na niższe poziomy osiągając nowe minima. Osłabienie europejskiej waluty zostało wsparte publikacjami danych makro, które okazały się gorsze niż przewidywali analitycy. Trzy grosze do kształtowania sytuacji dołożył rynek kontraktów na główne indeksy amerykańskie, który także wykazywał tendencję spadkową.

Najbliższy dzień handlu na rynku walutowym nie powinien przynieść rewolucyjnych zmian. Nadal pozostajemy pod presją sprzedających euro, co powinno skutkować spadkami. Jednak podejmowanie odważnych decyzji inwestycyjnych powinno być wstrzymane na okres wyklarowania sytuacji technicznej na rynku. Bowiem znajdujemy się pomiędzy kluczowymi poziomami, których przebicie wskaże przyszły kierunek kursu. Górne ograniczenie znajduje się na poziomie 1,2680. Pokonanie tego poziomu przez byki otworzyłoby drogę do wzrostów na poziom 1,2755. Bieżącym celem dla niedźwiedzi jest poziom 1,2580. Jest to realny scenariusz na najbliższe godziny handlu.


Źródło:
eur

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.