Facebook Google+ Twitter

Niejasna przyszłość Robinho

Po dzisiejszym spotkaniu z dyrektorem sportowym klubu Predragiem Mijatoviciem Robinho powinien w końcu dowiedzieć się na czym stoi. Szanse Brazylijczyka na grę w pierwszym składzie zmaleją wraz z ewentualnym przyjściem Cristiano Ronaldo.

Wikimedia Commons. http://commons.wikimedia.org/wiki/Image:Robinho061115.jpg / Fot. Reto Stauffer 		Ogromna rywalizacja w zespole Realu Madryt powoduje, że często brakuje miejsca w pierwszej jedenastce dla takich graczy jak Róbson De Souza. Pozycja Brazylijczyka została zachwiana pogłoskami o pozyskaniu Cristiano Ronaldo do zespołu Królewskich. Jego agent, Vagner Ribeiro, nie ukrywa, że dostał wiele ofert z europejskich klubów, które z chęcią pozyskałyby Robinho w tym okienku transferowym.

Brazylijczyk najczęściej łączony jest z londyńską Chelsea. Jeśli Scolari zdecydowałby się ściągnąć swojego rodaka do Anglii, wówczas Roman Abramowicz musiałby wyłożyć nawet 45 milionów euro. Mimo to zainteresowanie Chelsea jest duże i były już prowadzone rozmowy na ten temat. Pozostaje tylko pytanie - czy Robinho zostanie sprzedany przez Real?

Wydawałoby się, że pozycja Robsona jest raczej niezagrożona. W skończonym niedawno sezonie wystąpił on w 42 meczach strzelając 15 bramek i stanowi raczej jedno z ważniejszych ogniw w taktyce Bernda Schustera. Z drugiej strony pieniądze po sprzedaży Brazylijczyka mogą się przydać w pozyskaniu Ronaldo i ten poza boiskowy argument może zaważyć na przyszłości Robinho.

- Teraz myślę tylko o Madrycie. Nie jestem przygotowany na wzięcie udziału w operacji Cristiano - tak, dla hiszpańskiego Asa, o całej tej sytuacji wypowiada się Brazylijczyk. Być może w ciągu kilkunastu godzin poznamy kolejne szczegóły z tej coraz bardziej przedłużającej się sprawie przejścia Robinho do Chelsea. Jedno jest pewne - potrwa to co najmniej tyle, ile wyjaśnienie przejścia Cristiano do Realu.

Żródło: [a]http://www.realmadrid.pl/; www.realmadryt.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.