Facebook Google+ Twitter

Nielegalne schronisko w Klembowie pod Warszawą

W miejscowości koło Warszawy, zostało namierzone nielegalne schronisko dla zwierząt. Jeden ze strażników rozpłakał się, widząc pozamykane w skrzyni zwierzęta. Przesyłam link, tylko dla osób o silnych nerwach. To skandal i brak człowieczeństwa.

http://www.tvnwarszawa.pl/-1,1656721,0,,namierzyli_nielegalne_schronisko__psy_pozamykane_w_skrzyniach,wiadomosc.html

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (9):

Sortuj komentarze:

łukasz
  • łukasz
  • 23.04.2011 09:05

Nie da się nijak obronic postwy tej '' Pani '' ,w piwnicy leżą po sufit posłanka ,kocyki dla psów ,które dostała od ludzi emablując ich swoją '' miłością'' do zwierząt i co zaden pies nie ma posłanka ,to postawa sadystyczna lub jak kto chce sado -masochistyczna bo życie tam to piekło

Komentarz został ukrytyrozwiń
anna
  • anna
  • 20.04.2011 16:47

to koszmarne miejsce ,zły sen , psy są pozamykane w ciemnych pudłach , ''miła pani '' Celina Seliba która wraz z byłym wojskowym jest właścicielką tego upiornego miejsca sama nic nie robi tylko ma niewloników do roboty za 500 zł miesięcznie za pracę od 6 rano do 20 wieczorem z przerwami na posiłki ,czasem serwuje zupę z torebek w proszku z kartoflami która gotuje raz na 3 dni i stawia w sieni , 3 dnia to skiśnięta breja , dostaje po 1000 zł za odłowienie psa i szczeniaki zamyka w klatkach w stajni a dorosłe w ciemnej stodole w labiryncie pudęł z gęstą siatką , sa tam trzymane na betonie , na zwenątrz wzdłuż ścian stodoły i zabudowań stoją budy zamykane kratkami i pudła z dykty w których cierpią najbardziej duze psy , był avatarek ,który ze stresy odgryzł tam własny ogon i przestał jeśc , nie wiem czy Avatar żyje ale to miejsce upiorne , upiorni ludzie ,którzy zarabiają cięzkie pieniadze na cierpieniu 200 zamkniętych w pudłach psów , nie maja zezwolenia na schropnmisko, żaden weterynarz tu nie zagląda ,korzystają podobno z pomocy weterynarzy w Wołominie , taka sytuacja kiedy hycel BEZPOŚREDNIO podpisuje umowę z wieloma gminami powtarza się Nna przykład w WOJTYSZKACH KOŁO SIERADZA , tam hycel podpisał umowe z 56 gminami i załozył HOTEL DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT ,nie kłopocząc się budową schroniska ,które musi spełniac standardy europejskie opieki nad zwierzętami , podobno za wyadoptowanie daje pieniądze na utrzymanie psów do końca zycia i dlatego wygrał przetarg na odławianie psów ,to cyrk prawny , kpina złudzi iciewrpienie 3000 zwierząt , a Klembowo to koszmar , zły sen ,makabra

Komentarz został ukrytyrozwiń
kociara
  • kociara
  • 07.04.2011 21:29

Ja też uważam, że ta Marta C to jakaś ,,lewa wolontariuszka". Wiem że właścicielka sama sobie wpisuje pochlebne komentarze. Wiem że to jest osoba bardzo prymitywna i zachłanna na pieniadze. Nawet TONZ odciął się od niej.

Komentarz został ukrytyrozwiń
magda
  • magda
  • 21.03.2011 17:50

Marto C...MILCZ !!!!!...

PRZEKLINAM CIE !!!!NIECH SIE STANIE..

WOLONTARIUSZKA!!!!!SZKODNIKU ,SAMA WEJDZ I SIE ZAMKNIJ DO SIEMNEJ SKRZYNI BEZ WODY!

Komentarz został ukrytyrozwiń
oszukani
  • oszukani
  • 08.03.2011 19:19

oszust obiecuje prace w tym schronisku mieszkanie oraz 2tys.na mc.jak sie okazuje na miejscu niema pracy niema umowy i niema ubezpieczenia nawet gdy pies ugryzie, to słowa jednego z pracowników.a psy nie maja godnych warunków...po prostu masakra.

Komentarz został ukrytyrozwiń
zuzanna kowalska
  • zuzanna kowalska
  • 04.03.2011 21:31

Celka przestań sie podawać za wolontariuszke. Jesteś właścicielką/współwłaścicielką tego ,,azylu", i ciagle wpisujesz sobie same pochlebne komentarze. Aż się czytać nie chce. Na cierpieniu zwierząt zarabiacie pieniądze. Te biedne pieski nie mogą rozprostować swoich zesztywniałych łap, bo są w takich ciasnych klatkach lub pudłach kartonowych, ew. skrzynkach lub wózkach na zakupy. Gdzie niby te psy sobie biegają jak piszesz? i kiedy? dlaczego nie mają wybiegu, boksów?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marta C
  • Marta C
  • 11.02.2011 22:47

Tak naprawdę nie wicie jak tam jest... Jestem wolontariuszką w tym schronisku i bywam tam bardzo często. Bardzo kocham zwierzęta i gdyby działo się tam coś złego to na pewno nie zostawiłabym tego tak po prostu... Również uważam że klatki są przymałe , ale wody, jedzenia, opieki weterynarz i pracowników im nie brakuje! Zamiast rozdmuchiwać tę sprawę (telewizja itp.) może warto im pomóc bo pieniądze od państwa czy gminy często nie wystarczają... Psy są zaszczepione, nakarmione i codziennie wypuszczane by pobiegać, klatki są czyste i słoma również się w nich znajduje. I przypominam, że to nie jest schroniska tylko azyl, więc zwierzęta trafiają tam często z ranami, z połamanymi kończynami i innymi krzywdami, które wyrządzili im ludzie! Więc ja proponuje żeby im pomóc a nie się sądzić ...