Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

16814 miejsce

Nieletnia Rosjanka zgwałcona we Włoszech. Włosi nazwali ją "prostytutką"

Dwie nieletnie dziewczyny, w tym jedna Rosjanka, zostały zgwałcone przez młodych Włochów. Kto za to odpowiada?

 / Fot. W24"Dwie siedemnastoletnie Rosjanki, zamieszkałe tymczasowo w Acquapendente w prowincji Viterbo w ramach wymiany kulturalnej padły ofiarą napastowania przez pięciu miejscowych chłopców. Zostały zgwałcone w lasku między miejscowościami Bolsena i Montefiascone. Lekarze z Viterbo, dokąd młode dziewczyny zostały przywiezione pod eskortą policji, potwierdzili fakt, że obie doznały przemocy na tle seksualnym" - doniósł kilka dni temu dziennik "La Republica".

Jak podała prasa włoska, wszyscy podejrzani o gwałt, to pełnoletni młodzi mężczyźni (w wieku 18-19 lat), natomiast ze źródeł rosyjskich można dowiedzieć się o tym, że jedna z ofiar to obywatelka rosyjska, a druga norweska. Cała sprawa odbija się coraz szerszym echem w Rosji po tym, jak do sprawy włączył się (na prośbę ofiary posiadającej obywatelstwo rosyjskie), Pełnomocnik do spraw Dziecka przy Prezydencie FR - Paweł Astachow.

Różnego rodzaju zwyrodnialcy, szumowiny i męty społeczne, jak wiadomo, zdarzają się w każdym kraju. Oburzenie strony rosyjskiej wywołał nie tyle sam fakt, że do czegoś takiego doszło, ile reakcja na to ze strony ludności miasteczka Acquapendente. "Goszcząca mnie rodzina jest nastawiona do mnie jednoznacznie wrogo. [...] Powiedzieli mi, że okryłam ich hańbą i uprzedzili, abym nie ważyła się tego rozpowiadać. Policja zabrała mi notebooka. Od rana do nocy pod moimi oknami stoi cały tłum ludzi, którzy krzyczą, że ja - rosyjska prostytutka - oszczerczo oskarżyłam wspaniałych włoskich chłopaków". Te słowa Angeliny (której bliższych danych osobowych nie podaje się z oczywistych względów) przekazał dzisiaj "Głos Rosji". Obecnie obie dziewczyny, ze względu na ich własne bezpieczeństwo, zostały przeniesione do Rzymu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.