Facebook Google+ Twitter

Nielisz. Usługa pogrzebowa zaprawiona czarnym humorem

Suspens, filmowy chwyt stosowany w celu wzmożenia napięcia albo zaskoczenia widza niespodziewanym zwrotem akcji, w życiu codziennym może być całkowicie niezrozumiały. Zwłaszcza dla mimowolnych bohaterów zdarzenia.

 / Fot. Archiwum KMP ZamośćDo Komendy Miejskiej Policji w Zamościu zgłosił się właściciel jednej z firm pogrzebowych informując, że nieznany mu mężczyzna, podając się za syna zmarłej, zamówił trumnę oraz obsługę pogrzebu.

- Kiedy karawan przyjechał pod wskazany adres, domownicy popadli w osłupienie – relacjonowała kom. Dominika Przybylska z KMP w Zamościu. - Kobieta, której miał się odbyć pogrzeb, żyła. Natomiast syn, który rzekomo miał zamówić trumnę, zmarł kilka lat temu.

 / Fot. Archiwum PolicjiPonurym żartem zajęła się zamojska Policja.

Już następnego dnia mundurowi dotarli do sprawcy. Nie było mu do śmiechu.
Dowcipniś, jak się okazuje, nie potrafi oprzeć się pokusie wywoływania zamieszania i drażnienia opinii społecznej. 34-latek w ubiegłym roku usłyszał zarzut za wysłanie informacji o podłożeniu ładunku wybuchowego.
Najwyraźniej nie był to dla niego sygnał ostrzegawczy, skoro teraz postanowił zakpić z firmy pogrzebowej, zamawiając przywiezienie trumny z Zamościa do wsi w gminie Nielisz.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.