Facebook Google+ Twitter

Niemcy: Bandyci wtargnęli na turniej pokerowy

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2010-03-06 17:44

Zamaskowani bandyci wtargnęli do pięciogwiazdkowego hotelu w Berlinie, gdzie trwał największy turniej pokerowy w Niemczech. Według niepotwierdzonych doniesień sprawcy skradli 800 tysięcy euro.

Hotel Hyatt na Placu Poczdamskim zaatakowało sześciu przestępców. Jak relacjonują uczestnicy turnieju - z początku napad wyglądał na zwykłą bójkę, ale gdy dostrzeżono uzbrojonych kryminalistów wybuchła panika. Wszyscy zaczęli uciekać. Przestępcy wielokrotnie krzyczeli, że są w posiadaniu bomby. Rannych zostało 8 osób. To głównie pracownicy ochrony. Na miejscu natychmiast pojawiła się policja. Trwa dochodzenie.

W hotelowym kasynie organizowano pokerowy turniej, w którym do wygrania jest milion euro. Pieniądze były tu wystawione w gotówce. W turnieju brał między innymi udział legendarny niemiecki tenisista - Boris Becker, ale odpadł z rozgrywki zanim doszło do napadu.

Turniej można było śledzić na żywo w internecie. Organizatorzy berlińskiego turnieju European Poker Tour ogłosili, że zostanie on wznowiony. Zawodnikom, którzy nie chcą kontynuować rozgrywki, przysługuje taka możliwość i całkowity zwrot kosztów, jakie ponieśli.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.