Facebook Google+ Twitter

Niemcy biją Polaków - nieoczekiwany powrót faszyzmu?

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2011-11-15 08:17

"Ratunku! Niemcy nas biją" - można było krzyczeć w czasie manifestacji. "A! A! Manifa!" - krzyczeli antyfaszyści i nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie fakt, że ktoś ich zaprosił bez wiedzy policji.

Czy komuś chodziło o zdemolowanie Warszawy? A może policja wiedziała o ich obecności? Podejrzane zachowania policji wskazują o ich świadomości, co do działań antyfaszystów.

Nieoczekiwanie okazało się, że na manifestacji 11 listopada byli obecni także cywile... ubrani w kamizelki odblaskowe. Dlaczego policja nie reagowała? Czy było to uzgodnione z policją? Informację potwierdził rzecznik stołecznej policji mł. insp. Maciej Karczyński. "Mieli wspomagać działania policji", co wskazuje na zasadność powagi, co do ukazanego na wrzuconym do internetu nagraniu. Chociaż takich filmików jest wiele, to jedno wzbudziło największe wątpliwości policji.

Niedopuszczalnym jest także, żeby policja biła przypadkowych ludzi, spokojnych uczestników Marszu Niepodległości. Skandalicznym zachowaniem jest także ochranianie tych antyfaszystów, którzy schronili się w pomieszczeniu "Krytyki Politycznej" (dzisiaj stale się temu zaprzecza), chociaż nie ulega wątpliwości, że takie działania policji były. Na jednym nagraniu ukazanym na antenie TVN24, widać ukrytych w restauracji przechodniów. Czy tam nie mogli ukryć się przestępcy? Dlaczego Policja tej restauracji nie sprawdziła?


Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Rzeczywiście pomieszało się konkretnie antyfaszyści z niebezpiecznymi przedmiotami !

Komentarz został ukrytyrozwiń
Warszawiak
  • Warszawiak
  • 15.11.2011 23:20

Zupełne pomieszanie tutaj widzę. Do Polski przyjechali antyfaszyści z różnych krajów aby oprotestować marsz osób ze skłonnościami faszystowskimi. O ich przyjeździe policja wiedziała od miesiąca, ale zamiast przeszukać co mają ze sobą i odebrać im wszelkie przedmioty zagrażające bezpieczeństwu obywateli zostawiła ich w spokoju. Zresztą to samo powinni byli zrobić z "kibolami", którzy przyłączyli się do marszu ONR.
Nie ma co gadać o nie służeniu obywatelowi - to jest zwyczajny brak profesjonalizmu. I nie ma co uogólniać, bo w Polsce mieszka prawie 40 mln ludzi, a rozrabiało może z kilkuset.

Komentarz został ukrytyrozwiń
rk
  • rk
  • 15.11.2011 22:56

Bo policja nie służy "Obywatelowi"; a jedynie pewnej grupie ludzi trzymających władzę ... czyli klice PO i środowisk z nią związanych!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Od pewnego czasu też nie mam zaufania do policji. W wielu przypadkach postępują jak przestępcy.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 15.11.2011 21:15

Udowodnij mi kłamstwo, śmiało udowodnij

Komentarz został ukrytyrozwiń
mark
  • mark
  • 15.11.2011 08:39

"gdyby nie fakt, że ktoś ich zaprosił bez wiedzy policji."

Sorry , kazda babcia klozetowa wiedziala od miesiaca ze przyjada. Czyli zwyczajnie klamiesz

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.