Facebook Google+ Twitter

Niemcy: cyrkowy aligator wybrał się na spacer po miasteczku

Można sobie tylko wyobrazić jakie było zdziwienie pewnego mieszkańca Gross-Rohrheim, gdy o drugiej w nocy nieopodal swojego domu zobaczył aligatora.

W nocy na czwartek pewien mieszkaniec Gross-Rohrheim, miateczka leżącego w zachodniej części Niemiec, powiadomił policję, że przed sklepem z motocyklami widział aligatora. Niedługo po odebraniu zgłoszenia patrol policyjny schwytał metrowego gada, któremu zaraz zawiązano pysk. Właścicielem aligatora okazał się mały cyrk, który stacjonował w miasteczku.

Organizacja Ochrony Praw Zwierząt PETA w Niemczech podchwyciła tę wiadomość. Wykorzystała ją do wyrażenia sprzeciwu, wobec występów dzikich zwierząt w cyrkach. - Aligatory nie nadają się do objazdowego życia cyrkowego, powiedziała jedna z rzeczniczek organizacji. Poza tym dzikie zwierzęta stanowią zagrożenie dla ludzi i zwierząt domowych, kiedy uciekną. Nasuwa się również pytanie, w jaki sposób cyrk wszedł w posiadanie aligatora - dodała.

źródło: de.news.yahoo.com

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Tak pani Mario biedny aligator, ale swoim wyczynem zwrócił uwagę szerszej społeczności na swój los i innych zwierząt. Może ludzie nabiorą rozumu i przestaną wykorzystywać dzikie zwierzęta.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Biedny aligator :(

Komentarz został ukrytyrozwiń

Joasiu, ten pan był w bezpiecznej odległości, no oczywiście dobrze, że zachował zimną krew.

Komentarz został ukrytyrozwiń

niezły cyrk!;))

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 03.07.2010 15:44

Jeżeli ten pan tylko się zdziwił to go podziwiam, ja bym chyba umarła:))) a poważnie to dziwna i niebezpieczna przygoda.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.