Facebook Google+ Twitter

Niemcy drwią z Joanny Muchy. "Bild" kpi z kompetencji minister sportu

Niemiecki dziennik "Bild" kpi z Joanny Muchy - polskiej minister sportu, wytykając jej bezlitośnie wszystkie gafy i wpadki, które nie powinny się zdarzyć ministrowi. Bild uważa, że Mucha wykorzystuje swoją urodę w karierze politycznej.

Sonda

Co sądzisz o artykule w gazecie "Bild"?

Niemcy drwią z Joanny Muchy. "Bild" kpi z kompetencji minister sportu / Fot. PAP/Jacek TurczykZnany niemiecki dziennik "Bild" zamieścił artykuł dotyczący polskiej minister sportu Joanny Muchy. Jak można się domyśleć artykuł nie przedstawia pani minister w pochlebny sposób. Niemcy wytykają jej brak podstawowej wiedzy z dziedziny sportu, w której powinna mieć najwięcej do powiedzenia. Uważają również że piękna pani minister pnie się po szczeblach kariery politycznej dzięki swojej urodzie i to prawdopodobnie jej jedyny atut.

"Bild" wylicza wpadki Muchy

Powstają dowcipy na temat Joanny Muchy, która miała zacząć czytanie swojego przemówienia od "O, o, o, o, o..." a asystentka stojąca obok szepcze do niej dyskretnie : "Pani minister to pierścienie olimpijskie! Tekst przemówienia zaczyna się niżej..."

Czytaj także: Mucha pyta: kto wybrał drużyny do Superpucharu


Dziennik przytacza sytuację z finału rozgrywek ligi piłkarskiej, kiedy to Joanna Mucha zapytała - "kto i dlaczego wybrał akurat te drużyny do meczu?"
Jednym słowem polska pani minister nie posiada autorytetu wśród naszych niemieckich sąsiadów. Wręcz jest wyśmiewana i krytykowana za swoje "poczynania" w polityce. Wytknięto jej nawet, że mianowała wiceszefem Narodowego Centrum Sportu swojego fryzjera.

Dziennik "Bild" pisze, że Mucha kiedyś chciała być aktorką, lubi pokazywać się na zdjęciach w skąpych strojach i kuszących pozach, a to ma się nijak do polityki. Według Niemców piłkarskie mistrzostwa Euro 2012 to ogromna szansa dla poprawienia reputacji Joanny Muchy. Jeśli wszystko pójdzie dobrze to będzie to jej wielki sukces. Natomiast jeżeli cała organizacja mistrzostw okaże się porażką, to urocza pani minister będzie musiała szukać sobie nowej posady - uważa gazeta.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (60):

Sortuj komentarze:

Jak komuś się wydaje, że Europa z nas kpi, to znaczy że ma przesadne poczucie własnej ważności i powinien wypuścić nieco powietrza z balonika własnej próżności. Prawda jest inna - świat zwraca na nas taką samą uwagę jak na każde inne małe państwo.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Polak
 • Polak
 • 24.05.2012 15:31

Juz nawet dwie są oceny na nie .Ilu tu jest wrogów, a ilu psychicznie chorych .Zacznijmy ich liczyć przy tekście pana Jerzy Granowski

Komentarz został ukrytyrozwiń
Polak
 • Polak
 • 24.05.2012 15:29

Dać panu Jerzy Granowski ocenę negatywną ?To chyba nie jest normalny człowiek , kory nawet taki komentarz ocenił negatywni.Pytanie czy to zrobił Polak?Czy ten , który chce abyśmy abyśmy się żarli ku uciesze naszych wrogo .Ja ich nazywam V kolumna , nie koniecznie wiąże to z okresu przed II wojna światowa .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ludzie! Ciągle narzekamy! Spróbujcie chociaż optymistyczniej spojrzeć w przyszłość. Sami dolewamy benzyny do ognia i dziwimy się, że ogień nie gaśnie... Jak się sra we własne gniazdo to smród się niesie po okolicy.
Optymizmu więcej i pogody ducha życzę wszelkim malkontentom i szukającym sensacji...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jur-ko
 • Jur-ko
 • 24.05.2012 15:07

Taki minister, jak p. Mucha nie powinien na tym stołku pojawić się nawet na jeden dzień. Tylko jakoś dziwnie zajmujemy się skutkiem, a nie przyczyną. Przyczyną zaś jest Tusk. Nie wiem, czy p. Mucha zabiegała o
stołek, natomiast wiem, że jeszcze przed nominacją każdy nieco rozgarnięty mógł zauważyć, że poza "płcią" nie ma żadnych innych atutów. Jeżeli płeć , to atut, oczywiście. Największym jednak szkodnikiem II RP jest ( i chyba długo pozostanie ) p. Kopacz. Kto zaś był mocodawcą tych supertalentów ? Historyk - z Bożej Łaski - Tusk. Trybunał stanu go jednak nie dosięgnie, bo nie ma w tym kraju opozycji. To jest największa kompromitacja tego kraju.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Uwe Raabe
 • Uwe Raabe
 • 24.05.2012 15:04

Wreszcie zapisałem ten komentarz ,a i tak do rana nie dotrwał !Nie łamie regulaminu,a tylko prawdę obnażam !!!!
WOBEC TAKIEJ BEZCZELNOŚCI BĘDĘ GO CIĄGLE UMIESZCZAŁ
Dzisiaj tj. 24 maj.2012: 09:02 , 09:17, 09:26 , 09:53 , 11:34 , 12:28 , 12:45 , 13:03 , 13:16 , 14:15, 14:30 , 14:56 ,

Uwe Raabe Dzisiaj 23:22 (23 maj 2012 r.)
Ocena: 3 : 1
Co jest powodem usuwania notorycznie tego komentarza?!Oooo!
Ością stoi ten mój komentarz.Jest,już kilkanaście razy pod rząd, usuwany .
-----
Niemcy z bezsilności popsucia nam tej imprezy , próbują zagrywek poniżej pasa.
Joanna Mucha jest piękna kobieta i wykształcona(jest doktorem nauk ekonomicznych)a oni z zawiści, próbują ja ośmieszać .Niemcy próbują ośmiesz polskiego ministra w polskim rządzie!To jest już chamstwo!
Wystawiają sobie świadectwo jacy w gruncie rzeczy są .Ty Elżbieta Zaręba wpisujesz się w tą wredną retorykę i powielasz oszczerstwa wobec dr Joanny Muchy!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ad Rem
 • Ad Rem
 • 23.05.2012 21:53

@Pan Arek Gębka napisał bardzo ładny post na stronce [ Brudziński -dziadowskie państwo]
Polecam !

Komentarz został ukrytyrozwiń
Mirek K
 • Mirek K
 • 23.05.2012 21:49

@ I. Mosiczuk -- mnie nie interesuje w tej chwili przeszłość Abramowicza - ja mówię tylko o fakcie jaki zaistniał z tymi Lożami dla VIPów . Skoro Rosjanie je wykupili to nasze głowy koronowane będą siedzieć gdzie? Obok? czy może gdzie indziej . Jeżeli to plotki no to TV1 kłamie?? Putin będzie siedział ,a obok Abramowicz ,mało zorientowany widz z innego kraju ,pomyśli że ME odbywają się w Rosji ,a nie w Polsce

Jak pan widzi nasze głowy koronowane ,sami wystawiają się na kpiny i nas przy okazji!.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Mirek K
Spróbuję bardziej obrazowo. Jeśli pan X popadnie w alkoholizm, będzie leżał na schodach w zasikanych portkach i sąsiedzi zaczną nad nim rechotać, to jego syn nie dołączy do nich i nie będzie rechotał z uciechą: Hihihi, patrzcie, jaki idiota z tego mojego starego!
Choć on też sobie ojca nie wybierał.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mirek K Dzisiaj 21:14
Miły Panie, jeżeli tabloidy i Abramowicz są dla Pana wyroczniami to nic tu po mnie. Pierwsze żerują na taniej sensacji (na w24 niektórzy to powielają-o zgrozo), drugi ma nieciekawy i mętny życiorys. Jaki więc to wzorzec?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.