Facebook Google+ Twitter

Niemcy: Pijanego ukraińskiego ministra nie wpuścili do samolotu

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-05-06 11:32

Pijany minister spraw wewnętrznych Ukrainy Jurij Łucenko wraz z synem nie został wpuszczony we Frakfurcie na pokład samolotu. Ukraińskie MSW zaprzecza jakoby incydent miał miejsce.

Według niemieckiej policji, Jurij Łucenko wraz z synem, miał lecieć z Kijowa do Seulu z przesiadką we Frankfurcie nad Menem. Po kilku godzinach pobytu w Niemczech, byli tak pijani, że nie zostali wpuszczeni na pokład samolotu do koreańskiej stolicy.

Zaczęli się kłócić z policjantami i rzucać telefonami komórkowymi. Szczególnie agresywnie miał się zachowywać 19-letni syn ministra, który został skuty kajdankami. Do Seulu Jurij i Ołeksandr Łucenko odlecieli następnego dnia.

Według ukraińskiego MSW, minister Jurij Łucenko rzeczywiście odleciał do koreańskiej stolicy dzień później, ale z powodu spóźnienia na samolot dzień wcześniej. Według ministerstwa, właśnie z tego powodu Lufthansa odmówiła przyjęcia ukraińskiej delegacji na pokład. „Żadnych kajdanek, żadnego pijanego konfliktu nie było” - czytamy w oświadczeniu ukraińskiego MSW.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.