Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

1751 miejsce

Niemcy spotka los Ukrainy? Rośnie napięcie wokół ruchu PEGIDA (3)

Szczucie pałkarzy, doprowadzanie mniejszości religijnych i rasowych do paniki i wściekłości, nadużywanie społecznej cierpliwości, próby rozbicia ruchu sprzeciwu od środka... Komu tak się spieszy do wojny domowej?

Czy można się dziwić, że również geje bronią się przed islamizacją? / Fot. nieznany/cflickr.com„Jako jeden z «przypadkowych gapiów», który nie znalazł się w tym kotle, a za to miał możliwość obserwować całą scenę wydarzeń, z przykrością, wręcz ogarnięty zgrozą przekonałem się co to znaczy próbować zrobić użytek ze swoich praw obywatelskich w roku 2015. Mogę odczuwać tylko bezmierny podziw i bezgraniczny szacunek dla tych 60 do 100 osób z ruchu PEGIDA, które zwarły szeregi wokół pani Heidi Mund i stały tam niemal tak jak żołnierze, którzy muszą umrzeć, aby ich naród mógł żyć dalej, ustawiwszy się wokół kościoła pod wezwaniem św. Katarzyny.

[...]

Co prawda w pewnych chwilach policja interweniowała dość ostro, ale co to niby za demokracja, w ramach której trzeba z duszą na ramieniu torować sobie drogę przez szalejący tłum poszczutych fanatyków, wobec których fanatyzm salafitów to bagatela? Tylko po to, aby znaleźć się w czymś w rodzaju klatki, będąc opluwanym i zakrzyczanym ze wszystkich stron. W moich oczach w ten poniedziałek umarła demokracja. Byłem naocznym świadkiem jej zgonu! Ci, którzy jeszcze mają czelność twierdzić, że panuje wolność słowa i demokracja kłamią jak z nut albo żyją w świecie, który sami sobie wymyślili.

Tego dnia pod czerwonymi flagami zmartwychwstali hitlerowcy, a ulice znów zagarnęli pałkarze z SA. Ci pożal się ludu «sztandarowi demokraci», którzy nawet na dalekim przedpolu całej tej manifestacji pilnowali niczym aniołowie stróże z piekła rodem, aby czasem ktoś spośród zwykłych ludzi popierających Pegidę nie zbliżył się zanadto do miejsca wyznaczonego na wiec, wzbudzali najgorsze obawy.”

http://www.pi-news.net/2015/01/pegida-frankfurt-es-war-die-hoelle/

Oto zaś krótki film przedstawiający „przedsionek piekieł we Frankfurcie” wokół manifestacji FRAGIDA. Na placu przed kościołem co najmniej dwa tysiące tzw. zwolenników tolerancji zakrzykujących manifestantów skandując: „Precz z nazistami!” (Nazis raus!) oraz: „Wynocha!” (Haut ab!).


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (11):

Sortuj komentarze:

Autor przewidzial wydarzenia w Pilsc czy tez nie cytat "Cele zwartego bloku coraz mniej różniących się od siebie, cały czas tych samych partii politycznych, dzielących się władzą i sprawujących ją na przemian, są dość przejrzyste. Od wielu lat trwa proces stopniowego pozbawiania obywateli praw politycznych i zabezpieczeń społecznych. Z drugiej strony również swoboda gospodarowania przedsiębiorców jest coraz bardziej ograniczana. Nic dziwnego, że w odpowiedzi powstał ruch na wskroś ludowy, który pragnie ocalić ustrój społecznej gospodarki rynkowej. Jest rzeczą równie oczywistą, że za tym ruchem stoją ludzie, którzy od dawna martwią się o przyszłość Niemiec i Europy, napiętnowani przez partie władzy jako skrajna prawica."

Czytaj wiecej: link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeszcze jeden cytat:
Nie należy oczywiście wypędzać diabła Lucyferem. Należy zdać sobie sprawę, że w dłuższej perspektywie niekontrolowana, masowa imigracja z innych cywilizacji (stref, gdzie obowiązują zupełnie inne zasady organizacji życia zbiorowego) rozpęta piekło na ziemi, a przedsionki tego piekła można już dostrzec gołym okiem. Ludzie głębiej myślący zdają sobie sprawę, że jest to jednak tylko część kłębka sprzeczności do jakiego doprowadziła żądza zysku jednych i polityczna mitomania drugich. Trzeba przerwać łańcuch globalistycznego szaleństwa

Czytaj wiecej: link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Prawie 2 lata temu ten autor zamiescil ostatni artykul z ktorego cytuje koncowy akapit:
" Nie chcę przez to dać do zrozumienia, że Netanjahu i Putin zapewne zawarli potajemny pakt z zamiarem podpalenia Europy, aby w wyniku islamistyczni szaleńcy wyciągali dla nich kasztany z ognia. Do sytuacji, w której Europę może ogarnąć pożar wojen domowych doprowadziły jej własne elity władzy, nie chcące słuchać głosów rozsądku. Przypominające człowieka zbierającego drewno na stos, na którym sam ma zostać spalony. Jak to ujął prawie pół wieku temu angielski profesor Enoch Powell, pozbawiony wszystkich stanowisk publicznych za swoje rzekomo rasistowskie poglądy. Stos już został ułożony, a pani Merkel i jej republika igrają na nim z ogniem krwawych rozruchów i aktów terroru. Boję się, bardzo się boję, że już niebawem zapłonie nasza zachodnia granica."

Czytaj wiecej: link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jakaś forma monarchii - to jedna opcja. Ale są i inne. Na przykład logokracja. Zresztą, jak zwał, tak zwał. Chodzi jednak o to, znów - bedę kolokwialny, że głos durnia nie liczy się tak samo, jak głos mędrca. W monarchii nie jest to jednak zagwarantowane. Nie sądzę zresztą, żeby gdziekolwiek było, bo od czego są rewolucje ..? ;)

A propos, polecam, jeśli jeszcze nie natknął się Pan na tę pozycję, "Ponerologię polityczną" Andrieja Łobaczewskiego. To stamtąd pochodzi termin "logokracja".
Rzecz z współczesnych nam - obowiązkowa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Na dwoje babka wróżyła... Zaś poważniej, Przedmówca trafia w sedno. Jednakowoż, według mojej wiedzy, nie wszystkie te sprawy są tak jednoznaczne. Jeśli przyjąć, że nie istnieje i nie jest możliwa jakokolwiek rozumna większość, to należy zejść na pozycje monarchistyczne, bo władca mający rzeczywistą władzę (nie nmusi być to koniecznie wladza absolutna) będzie się kierował chęcią pozostawienia państwa swojemu następcy w co najmniej dobrym stanie. Podczas gdy jakiś "premier i wódz" może być maniakiem nie przejmującym się zanadto skutkami tego, co robi. Współczesna Europa widzi na własne oczy sukces monarchii stanowej w Monako i Lichtensteinie...

Odnośnie islamu też widać gołym okiem kilka teokracji: ocierającą się o szaleństwo w kraju Saudów oraz znacznie bardziej umiarkowaną w Iranie. W tej drugiej wszystko się rozwija na miejscu, a w tej pierwszej wszystko stoi w miejscu... Ortodoksyjny islam sunnicki (a wahabityzm jest jego najbardziej ortodoksyjną odmianą) potrafi być niebezpieczny. Jeśli mu się pozwoli przekreśli tysiąc lat rozwoju cywilizacji.

Każdy ruch o historycznym znaczeniu powoduje określone korzyści i straty po tej czy tamtej stronie. Sto lat temu na działalności SPD ogromnie stracili Hohenzollernowie,a zyskała Polska itd. itp. PEGIDA to nie jest określona, zamknięta ideologia. To moim zdaniem dobrze, bo ideologie zamknięte doprowadzają do najgorszych nieszczęść, dręcząc tak zwykłych ludzi jak wybitne jednostki. W jakim kierunku pójdą Patrioci Europy zobaczymy. Nie wymagam od nikogo entuzjazmu na ich temat, ale jestem przekonany, że warto uważnie przypatrywać sił temu nowemu, pod wieloma względami niezwykłlemu ruchowi. Totalnego braku zaufania wobec głosu ludu nie podzielam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie wygląda dobrze choćby z tego powodu, że udają się, jak do tej pory, póby zamordyzmu polityczno-gospodarczego. Wprowadzane właśnie po aktach terroru. Co powinno dawać do myślenia, kto rzeczywiście był inspiratorem i fundatorem terrorytycznych aktów.
Począwszy od Nowego Jorku, Madrytu, Bostonu, po Paryż.

Ekstremalna akcja rodzi ekstremalną reakcję. A czy powinna? Czy to jest działanie rozumu, czy emocji? A raczej przyzwolenie emocji, bo działanie jest rozumu - psychopatów pozbawionych empatii. Przyzwolenie jest "większości".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Errata: PEGIDA, przynajmniej ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Cóż, ja pozostanę wobec PEDIGA sceptyczny w tym sensie, że koniecznością wręcz, jest patrzyć im na ręce. Nie ma za grosz gwarancji, w jakim kierunku się to wszystko rozwinie, kto i jakie swoje własne interesiki będzie chciał forsować, być może wypaczając znacznie pierwotne idee.

Postawię tezę, spodziewając się linczu, że nie ma "rozsądnej większości", terminem którym się Pan posłużył. Konsekwentnie, nie można większości uświadomić, w ten czy inny sposób. Można jedynie, mniej luib bardziej, szerzyć propagandę.
Świadomość buduje się indywidualnie, a do tego potrzebna jest praca, i to wytężona, której ludzie w większości nie chcą wykonać. Myślenie męczy. Wnioski nie są natychmiastowe, tylko wyłaniają się po jakimś czasie pracy, a to zniechęca.
"Lepsze" są gotowce, podane na tacy.

I dlatego faktycznie nie wygląda to różowo. Z jednej strony bankstersko-polityczno-medialno-psychopatyczna klika, a z drugiej jakaś mityczna "wiekszość", kóra ma się w "rozsądny sposób" temu przeciwsatwić. Podczas gdy jak do tej pory, była ona skutecznie zagospodarowywana przez tych pierwszych.
Nie, to nie wygląda dobrze...

Panaceum? Nie znam. Poza może indywidualnym wymiarem. A przy najmniej tak mi się wydaje...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie zamierzam bronić poglądu jakoby Stalin nie był zbrodniarzem. Był jednym z największych. Nie da się też obronić poglądu jakoby paktowanie z Hitlerem było dodatnim wkładem w historię. Tylko, że zbrodnie stalinowskie to jeszcze nie cała historia ZSRR, zbrodni przeciw ludzkości dopuścili się nie tylko kaci Stalina i Hitlera, pakt Ribbentrop-Mołotow poprzedziła zdrada monachijska itd. Historię piszą przedstawiciele państw zwycięskich i tylko w wyjątkowych wypadkach kogoś z nich stać na odpowiedni samokrytycyzm. Taka jest smutna prawda.

Nie należy oczywiście wypędzać diabła Lucyferem. Należy zdać sobie sprawę, że w dłuższej perspektywie niekontrolowana, masowa imigracja z innych cywilizacji (stref, gdzie obowiązują zupełnie inne zasady organizacji życia zbiorowego) rozpęta piekło na ziemi, a przedsionki tego piekła można już dostrzec gołym okiem. Ludzie głębiej myślący zdają sobie sprawę, że jest to jednak tylko część kłębka sprzeczności do jakiego doprowadziła żądza zysku jednych i polityczna mitomania drugich. Trzeba przerwać łańcuch globalistycznego szaleństwa. Masowa imigracja do Europy ma swoje przyczyny, ale gdyby ktoś zechciał twierdzić. że mieszkańcy z Tunezji przyjeżdżają masowo do Niemiec, bo prześladuje ich Izrael, to możnaby tylko uznać, że ktoś taki nie ma wszystkich w domu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Izrael wydaje się być naturalnym sojusznikiem przeciwników islamizacji Europy Zachodniej".

================================================

Pro szę, tutaj też jest przykład, jak kiedyś jeden bandyta układał się z drugim... a Anglia, Francja, USA i inni akceptowały poczynania obu bamdziorów, przyglądając się z boku, bo... ratowali pokój za wszelką cenę...

Radzę dokładnie obejrzeć ten film. Będzie to niezły kubeł zimnej wody dla tych, co chcą układać się choćby z diabłem przeciwko... szatanowi.


https://www.youtube.com/watch?v=dSEIFumQSFc&list=PLrCOh8VgXuhKl1y6JZnefmjZqOYkyB2QP&index=27

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.