Facebook Google+ Twitter

Niemcy: Strzelanina i zakładnicy - 4 osoby nie żyją

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-08-18 20:30

Cztery osoby zginęły w strzelaninie, do której doszło w niemieckiej miejscowości Schwalmtalw Nadrenii. Bilans ofiar podała miejscowa policja po aresztowaniu mężczyzny, który zaczął strzelać na jednym z tamtejszych osiedli mieszkaniowych.

Według policji, ciężko ranna została jedna osoba - kobieta. Nie wiadomo, kim są ofiary. Kilka osób równiez uczestniczących w zajściu nie odniosło obrażeń. Półtorej godziny po aresztowaniu mężczyzny, przebieg incydentu nadal nie jest jasny.

Mężczyzna - prawdopodobnie w stanie separacji z żoną - miał problemy rodzinne. Podczas eksmisji lub - według innej wersji podawanej przez media - w trakcie oglądania domu z maklerem stracił nerwy, wyciągnął broń i zaczął strzelać na nowym osiedlu mieszkaniowym. Zabił cztery osoby. Wcześniej policja i media informowały tylko o jednej ofierze śmiertelnej.

Następnie mężczyzna zabarykadował się w budynku. Wbrew wcześniejszym doniesieniom nie wziął zakładników. Po trzech godzinach oddał się w ręce policji. W akcji uczestniczyło 200 funkcjonariuszy specjalnych oddziałów policji. Na miejscu zdarzenia są również służby ratunkowe.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.