Niemcy - Włochy 1:2. Włosi zagrają w finale Euro 2012!

Współautorzy: Wojciech Martyński

Włosi po znakomitym meczu pokonali Niemców 2:1 i w wielkim finale Euro 2012 zagrają z Hiszpanią! Bohaterem spotkania był Mario Balotelli - niesforny napastnik zdobył dwie piękne bramki!

Półfinał Euro 2012: Niemcy vs Włochy. Relacja NA ŻYWO w W24 / Fot. EPA/OLIVER WEIKEN

Zapowiedź przedmeczowa

Spotkanie poprowadzi francuski arbiter Stéphane Lannoy, asystentami będą jego rodacy Frédéric Cano i Michael Annonier, a sędziami bramkowymi - Fredy Fautrel, Ruddy Buquet. Na arbitra technicznego wyznaczono Anglika Howarda Webba.

Moim zdaniem, faworytem są Niemcy. W drużynie trenera Joachima Loewa ciężko znaleźć jakiś słaby element. Rozkręcają się z meczu na mecz i w każdym kolejnym zachwycają coraz bardziej. Piłkarze zza Odry będą w lepszej formieJoachim Loewe, trener reprezentacji Niemiec / Fot. mat. UEFA dla mediów kondycyjnej, bo dogrywka w meczu Anglików z Włochami będzie musiała odbić się na graczach Italii. Zawodnicy mają na regenerację zaledwie 3 dni. Włosi w swoim ostatnim spotkaniu razili nieskutecznością, wielokrotnie marnując stuprocentowe okazje. Trenerzy obu reprezentacji są pewni zwycięstwa swoich narodowych drużyn.

Jakim wynikiem skończy się to spotkanie i która z drużyn pojedzie na mecz finałowy do Kijowa? Przekonamy się już w czwartek.

Relacja z meczu Niemcy-Włochy na żywo w czwartek 28 czerwca o godzinie 20.45.