Facebook Google+ Twitter

Niemcy: zagadkowy wypadek z nieboszczykiem w bagażniku

Piąta rano, dwa samochody jadą z przepisową prędkością i nagle dochodzi do zderzenia. W wypadku giną kierujący pojazdami, a następnie dochodzi do przerażającego odkrycia.

Przerażające odkrycie po poważnym wypadku komunikacyjnym. Przy zderzeniu czołowym dwóch samochodów na drodze krajowej nr 189 w pobliżu Dolle (Saksonia-Anhalt) zginęły na miejscu dwie osoby, a w bagażniku jednego z pojazdów znaleziono zwłoki.

Była to kobieta, która nie zmarła na skutek wypadku, powiedział Thomas Kriebitzsch, przedstawiciel dyrekcji okręgowej policji Północnej Saksonii-Anhalt w niedzielę w Magdeburgu.

Jak podaje serwis www.de.news.yahoo.com samochody zderzyły się przed godziną piątą na prostej drodze. Pięćdziesięciodziewięcioletni kierowca, w którego samochodzie znajdowały sie zwłoki zmarł na miejscu. Pochodził on z małej miejscowości w powiecie Stendal. Kierująca drugim pojazdem dwudziestosiedmioletnia kobieta spłonęła we wraku swojego wozu. Wszystko wskazuje na to, że samochody jechały z dozwoloną prędkością, powiedział Kriebitzsch. Nie wiadomo, czy mężczyzna świadomie skierował swój pojazd naprzeciw drugiego, czy też zderzenie było nieszczęśliwym wypadkiem. To powinno być jeszcze wyjaśnione.

Na temat identyfikacji ciała na razie nie chce się wypowiadać ani policja, ani prokuratura. Przypuszcza się, że kobieta pochodzi z otoczenia pięćdziesięciodziewięcioletniego mężczyzny - powiedziała rzeczniczka prokuratury w Magdeburgu, Silvia Niemann. Obdukcja lekarska powinna przyczynić się do zidentyfikowania ciała w ciągu najbliższych dwóch dni.

Jeszcze na miejscu wypadku lekarz sądowy obejrzał ciało. Kobieta przewożona w bagażniku miała widoczne rany - powiedziała Niemann. Obdukcja powinna również wyjaśnić, czy te obrażenia mogły spowodować śmierć.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Sprawa została częściowo wyjaśniona. Samochód z ciałem kobiety w bagażniku prowadził policjant. Wcześniej doszło do domowej awantury i w wyniku pobicia doszło do śmierci żony. Nie wiadomo dokąd chciał ją wywieźć? Jak również zagadką jest wypadek. Przypuszcza się, że mężczyzna celowo doprowadził do wypadku.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.