Facebook Google+ Twitter

Niemiecki polityk podejrzany o kradzież... papieru toaletowego

Nie tylko Arnold Boczek z serialu "Świat Według Kiepskich" notorycznie podkrada papier toaletowy z publicznej toalety. Tego samego dopuścił się pewien niemiecki polityk. I sprawa by zapewne ucichła, gdyby skończyło się na jednej rolce...

Niemiecki polityk podejrzewany jest o kradzież aż 200 rolek papieru toaletowego. / Fot. Batholith/piblic domain/Wikimedia CommonsPolityk niemieckiej partii "Lewica" Frank-Michael John został przyłapany na gorącym uczynku podczas próby kradzieży na wpół zużytej rolki papieru toaletowego z męskiej toalety w gmachu urzędu miasta Stralsund (pol. Strzałów).

200 rolek w kilka miesięcy


O nietypowej politycznej aferze poinformowała lokalna gazeta "Ostsee Zeitung". Jak zaznaczyli zajmujący się nią dziennikarze, sprawa jest w toku. 23-letni lewicowiec podejrzewany jest bowiem o kradzież aż 200 rolek papieru toaletowego. Świadkowie twierdzą, że haniebny proceder trwał nieprzerwanie od kilku miesięcy.

Budynek ratusza, w którym rozgrywał się haniebny proceder. / Fot. Softeis/Wolno: dzielić się – kopiować, rozpowszechniać, odtwarzać i wykonywać utwór; modyfikować – tworzyć utwory zależne/Wikimedia Common

Dozorca - detektyw


Do ujęcia złodziejaszka przyczynił się najbardziej poirytyowany jego działalnością dozorca budynku, w którym znajduje się miejscowy magistrat. Postanowił złapać go osobiście, chowając się w jednej z kabin męskiej toalety. Toaletowym złoczyńcą okazał się być właśnie lewicowy radny.

Kara śmierci?


Nieznane są dotąd motywy działania Franka-Michaela Johna. Jeśli potwierdzą się wszystkie stawiane mu zarzuty, może on zostać skazany na grzywnę, więzienie lub nawet karę śmierci... politycznej oczywiście. Fortuna wszakże nie rolką papieru toaletowego się toczy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Największą kradzież w czasie II wojny światowej wg. BBC London dokonały wojska US Army, rabując 40 ton złota oraz 80 pełnych worków pocztowych z Dolarami pochodzące z Banku III Rzeszy. Również dwaj oficerowie US Army: Matthew Bogdanos oraz William Patrick napisali książkę pt. Złodzieje z Bagdadu- pasjonującą opowieść o zrabowaniu przez wojska "oswobicieli" z wszystkich muzeów Bagdadu babilńskich skarbów ludzkości
i ich przemyt, jak równień o poszukiwaniu zrabowanych skarbów przez specjalną jednostkę Armii w ogarniętym wojną Iraku.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Antoniusz
  • Antoniusz
  • 14.04.2011 17:53

zeby tylko papier kradli...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marta Dutkiewicz
  • Marta Dutkiewicz
  • 14.04.2011 15:16

Znałam w rodzinie osobę chorą na tzw.kleptomanię. Dużo służbowo podróżował. Nie było restauracji,z której nie wyniósłby łyżeczki czy talerzyka. Stosy tych przedmiotów trzymał w domu. Był osobą samotną i dobrze zarabiającą i wcale tych rzeczy ukradzionych nie potrzebował ale nie mógł się pohamować,żeby czegoś nie ''gwizdnąć''.To rzeczywiście problem psychiczny,może i na tle emocjonalnym ale jednak są to czyny nieuczciwe .Nigdy go na tym nie przyłapali, uprzedzaliśmy go,że mu to grozi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

...teraz wiem dlaczego w Galerii Mokotów w Warszawie nie ma w toaletach papieru... tam w padli na pomysł i papier zastąpiono szczotką klozetową... a jak się ją uwiąże na łańcuchu żaden nie ukradnie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

wyglada to na typowa kleptomanie wiec gosciem powinien zajac sie psycholog

Komentarz został ukrytyrozwiń
ben
  • ben
  • 14.04.2011 08:51

buahahhahah a ja myślałem że z niespełna rozumu politykami mamy do czynienia tylko w polsce. gdyby to działo sie w polsce to machnąłbym już na ten incydent ręką bo już nic mnie nie zdziwi w polskiej polityce ale w niemczech? w kraju w miare ucywilizowanym?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.